Květen 2011

I´m back

31. května 2011 v 20:29 | ejunka |  About me
Ahojte, tak už jsem zase tady. Víkend dopadl nadočekávání dobře. Ani špatně mně nebylo:-D Včera jsem neměla čas něco přidat, ale neska už jsem to napravila.
Právě jsem četla jeden článek na krasna.nova.cz, a jenom kroutím hlavou. Jak někdo může něco takového napsat. Opravdu ty články píšou holčiny, které jsou tak trochu mimo. Všechno obšhlehlý z netu a ještě blbě a nemyslně. No řekněte, jak někdo může napsat, že pokud bydlíme v bytě tak nad velkým psem ani nemáme uvažovat. Oni by ti chudáci slepý podle tohoto článku ani nemohli mít vodícího psa, protože bydlí na bytě. Nebo že malý psy nejsou časově a finančně nároční. Ach, já tyhle články vážně musím přestat číst. Někdy nevím, jestli se tomu mám smát a nebo se vztekat, že někdo píše takový nesmysly. No ale rači toho nechám, ať se takovéhle bludy dál zveřejňují.

X-MEN FIRST CLASS Sneak Peek

31. května 2011 v 16:19 | ejunka |  Další filmy
Objevilo se video s pár dovými scénami z X-Men First Glass.


Návštěvnost - 23.5. 2011 - 29.5. 2011

31. května 2011 v 15:37 | ejunka |  moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011) je:
Pondeli: 50
Utery: 20
Streda: 39
Ctvrtek: 40
Patek: 40
Sobota: 22
Nedele: 45

Celkem: 256

TVD// Kayla Ewell pro Hollywood Life

31. května 2011 v 15:05 | ejunka |  TVD - Interview
Co vlastně můžeme od "nové" Vicki čekat?
Ať už je Vicki cokoliv - duch, anděl nebo něco jiného - rozhodně to má co dočinění s nedodělanou prací. Myslím, že jeden z důvodů, proč se vrátila, je, že má co dohánět.

Bylo pro vás překvapením, když jste se dozvěděla, že se vracíte?
1. dubna mi volali a já si vážně myslela, že se moji agenti a manažeři domluvili a tropili si ze mě kruté žerty. Ze všech seriálů a show, ve kterých jsem kdy vystupovala a do kterých bych se chtěla vrátit, byly TVD jasnou jedničkou na mém seznamu.

Pokud jsou Anna s Vicki vážně duchové (přízraky), nemyslíte, že je zvláštní, že se drží stále jen v přítomnosti Jeremyho?
To je velká otázka: Vážně se tam potulujeme celou dobu? Nemyslím si, že jsme duchové (přízraky) - stopaři. Má teorie zní tak, že od té doby, co se Jeremy vrátil k životu, ho my, jako duchové (přízraky), můžeme oslovit. Osobně si myslím, že o něj máme obě starost a že mu pomůžeme se přes to všechno přenést. Jeho život ho vysává. Už mu zemřelo tolik blízkých.

Tohle byla vaše první společná scéna s Malese a vůbec první spolupráce. Jak vám to vyhovovalo?
Nikdy jsem se dřív s Malese neviděla, ale slyšela jsem o ní mnoho úžasných věcí od ostatních herců. Měla jsem ji možnost sledovat v seriálu a žasnout nad jejím talentem. Už se nemůžu dočkat, jak naše spolupráce dopadne. Je opravdu dost živá a velice příjemná. Vytvořit dějovou linii seriálu s někým tak bezstarostným je zkrátka báječné.

Malese přirovnává Stevena ke zrajícímu vínu, které je s přibývajícím věkem sladší a sladší. Souhlasíte?
Naprosto. Byla jsem do něj zakoukaná od první chvíle - a stále jsem. Myslím, že je vážně sladký a má takový ten chlapecký šarm, kvůli kterému je tak sympatický. Myslím, že je jedním z těch, kteří jsou vážně roztomilí, ale nevědí o tom. Je velice atraktivní.

A jak ostatní herci? Setkala jste se se všemi, když jste se vrátila?
Ano! I když holky a kluci ten den zrovna nebyli na place, stejně přišli, aby uspořádali uvítací párty. Bylo to vážně zábavné a já měla znovu tu možnost užít si ve městě, které mi tolik chybělo. Je to legrační vrátit se zpět do role v seriálu, který jsem měla ráda. Celé obsazení i tvůrci - ti všichni vytvářejí kolem seriálu skvělou atmosféru. Je to vzácnost mít kolem sebe tolik úžasných lidí.

Víkend

26. května 2011 v 21:09 | ejunka |  About me
Ahojte, nejdřív bych chtěla zdůvodnit ty bezduché příspěvky tento týden. Psali jsme písemku z chemie, dneska z literatury a občanky, taky pololetku z angliny. Psala jsem slohovku a kreslila výkresy do odborného kreslení. Zítra mám být ještě vyvolaná z chemie. Takže tento týden mám napilno. Občas si připadám, že mám hlavu jak balón a už do ní víc prostě nedostanu. Ještě, že je zítra ten pátek.
A od pátku do neděle jedem na chatu. Kamarád slaví narozeniny. Takže nějaký ten článek by se tu mohl objevit v pondělí možná v neděli večer. Podle toho jak budu vypadat:-D Ale moc valně to nevidím. Ještě, že máme v pondělí volno kvůli ústním maturitám.
Tímto se tedy omlouvám affs, že se u nich pár dní prostě neobjevím. Snad se na mě nebudete zlobit, když čtu, že všichni jsme na tom podobně. Takže vám všem přeju krásný zítřejší pátek a taky víkend. Ať vám po něm není tak špatně jak bude mě:-D

Ruda z Ostravy - Hokejová Kaťuša a Jágrův hattrick

25. května 2011 v 17:39 | ejunka |  HUDBA
I když už je dávno po mistrovstvý tyhle dvě videa si prostě nemůžu odpustit. Nejlepší :-DDamon & Elena - When you're gone...

24. května 2011 v 22:59 | ejunka |  TVD - FanVideo
Dneska mám fofr. Zítra píšem zase chemiu, tak se celý den s malýma přestávkama učím. Ještě jsem kreslila výkres do odborného kreslení a psala slohovku. Fuj. Předchvilkou jsem došla z piva a kamarád mě tam zval na zelenů, ptž udělal bakalářa. Ještě, že sme šli brzo dom jinak bych tam zkysla do teďka.Takže přidám jenom tohle video s Delenou. Je to úžasné jak někdo dokáže dostat do několika minut tak dojemný příběh:)


Návštěvnost - 16.5. 2011 - 22.5. 2011

24. května 2011 v 17:13 | ejunka |  moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:
Pondeli: 31
Utery: 23
Streda: 17
Ctvrtek: 40
Patek: 23
Sobota: 36
Nedele: 24

Celkem: 194

Aktualita z nudy

23. května 2011 v 17:29 | ejunka |  aktuality
Měla bych se učit a místo toho ležím v posteli, na nohách mám noťas a vymýšlím všechno možné, jenom abych nemusela otvírat tu blbou literaturu. No ale stejně budu muset, další pětku dostat nechcu. Ale asi až večer zachvilku jdu kámošce vysvětlovat matiku. To zase bude.
Když už tu ale tak ležím a projíždím net na novinkách jsem narazila na pár zajímavých zpráv.

Ta první je o dvou holkách, které v Německu zajel vlak. Chtěly fotku, jak uskakují před jedoucím vlakem. Bohužel to ale nestihly. Strojvedoucí vlaku ani nezaznamenal žádný náraz. Když dorazil lékař, obě dívky už byli mrtvé.
Před čtyřmi měsíci vystavily obě dívky na internetu fotku, jak stojí na kolejích. K tomu napsaly: "Je jedno, co se stane, jdeme společnou cestou."

Kdo byl dneska na seznamu, určitě tu druhou už taky četl nebo aspoň titulek. Ten mě hodně zaujal
"Čech zabil v Itálii jiného Čecha kvůli hádce o pánev"

Podle zpravodajky českého rádia Frekvence 1 se pachatel sám přihlásil úřadům a byl již obviněn z neúmyslného zabití.
Obětí se stal čtyřiapadesátiletý český řidič turistického autokaru. Napadl ho devětadvacetiletý muž, který podle listu pracoval léta v Bibione jako plavčík. Ten krajana napadl pěstmi a smrtelně zranil poté, co po návratu do jimi společně užívané vily zjistil, že pánev, kterou chtěl použít k vaření, jeho spolubydlící po sobě neumyl.

Elena&Cass feat. Dean || Illuminated

23. května 2011 v 13:47 | ejunka |  TVD - FanVideo
Tohle video je trochu mix s postavami z mých oblíbených seriálů. Abych byla přesnější z The Vampire Diaries a Supernaturalu. Nemůžu pořád přidávat jenom videa Damon&Elena. Ale sestříhané je to vážně pěkně. Docela k uvěření. A pak samozřejmě je tu ještě ta krásná písnička, která k tomu video hraje.


Maturita – Celé je to nahlavu!

21. května 2011 v 17:32 | ejunka |  About me
Ach ano, zase jsem se rozhodla napsat článek na Téma týdne. Snad to má aspoň trochu hlavu a patu. Maturita je v poslední době omílané téma. A nejenom proto že se teď dělají. Spíš kvůli těm pánům, kteří sedí nahoře a rozhodli se, že maturity budou nějakou dobu státní. Ale já říkám, že to dopadne jako s přihláškami na střední. Předloni tři a letos budou jenom dvě…za další dva roky to dají zase zpátky na jednu.

Tohle téma pro mě není momentálně aktuální. Jsem na učňáku, takže nejdřív musím udělat závěrečky a až pak můžu přemýšlet o nějaké nástavbě s maturou. I když si ji chci udělat. Myslím, že maturita je v dnešní době celkem důležitá. Sice studuju na oboru aranžér, ale nejsem si moc jistá, že se tím budu živit i po škole. Maturita mi přece jen dá lepší možnosti k práci. A navíc rači se budu další dva roky učit než jít pracovat. Někteří to možná vidí jinak ale já ne. Představa, že vylezu školu v 18 a měla bych jít zrovna někam dělat mě celkem děsí. To rači budu sedět další dva roky ve škole a nadávat na učitele:-D Navíc když chodím po škole a vidím lidi, kteří studují dálkově ve 30 si říkám, že si to rači protrpím teď.
Teď se ale maturitou nestresuju. Jen se mi moc nelíbí ty státní. No řekněte, na co mi bude maturita z matematiky při vázání kvítek nebo dělání výloh? Nejsem sice na matiku úplně tupá jako většina třídy, ale dělat z ní maturu, na to se vážně necítím. Nebo jiným oborům na naší škole? Chodím na školu oděvního a grafického designu. Na co těm matika bude? Je trochu nahlavu, že takové oděvky a průmyslovky mají stejnou maturitu jako třeba gympl.

Jedna významná postava ze seriálu House končí

20. května 2011 v 20:19 | ejunka
Kdo nechtěl poosmé vstoupit do stejné řeky?
Je to možná šokující novinka, ale tou osobou se stala herečka Lisa Edelstein, kterou jsme sedm let vídali jako doktorku Cuddyovou. Až se seriál příští rok (a zřejmě naposledy) vrátí, bude to bez ní.

"Dlouho jsem o tom přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla nezopakovat si roli postavy, kterou jsem milovala i nenáviděla celých sedm let." Lisa se che posunout ve své herecké kariéře a již teď se těší na nové příležitosti, které jí osud postaví do cesty.

Zatím není jisté, jak tvůrci odchod Edelstein vyřeší. Donedávna sama herečka prohlašovala, že všichni z tvůrčího týmu věří v osmou řadu a že se na ni těší. Můžeme tak předpokládat, že tvůrci s postavou Cuddyové počítali i pro další rok.
Může se tak i docela dobře stát, že v marné snaze zaplnit příběh něčím jiným, House dostane poslední ránu a jeho další řada nebude stát za nic.

TVD// Interview with Julie Pelc

20. května 2011 v 15:36 | ejunka |  TVD - Interview
Julie byla dotázána na některé věci do třetí série a tady jsou odpovědi :))
Proč a kdy jste se rozhodli přivést zpět Vicki (Kayla Ewell) a Annu (Malese Jow)? "Je to něco, co jsme měli vymyšlené velmi dlouho (popravdě už od začátku druhé série) a tento nápad se zrodil, protože Kayla byla součástí této rodiny a velmi nám chyběla a Melese zanechala taky silný vliv .. Její smrt byla nezbytná pro Jeremyho, ale nebylo to něco, co jsme udělali rádi. A tak když jsme začali přemýšlet, jak můžeme přivést zpět postavy, které milujeme a jak můžeme dopřát divákům možnost vidět je znovu, přineslo to spoustu nápadů a na tomto jsme se celkem rychle shodli. Jsme z toho opravdu nadšeni. "

Můžete říct, co to bude znamenat pro Jeremyho a jeho drahé ex? Je to krok vpřed? "Nemohu prozradit kam to bude směřovat, ale zrodilo se to z myšlenky, že Bonnie porušila zákony přírody (když přivedla Jeremyho zpět k životu). V této sérii jsme se dozvěděli, že čarodějky jsou služebnice přírody. Když zneužijí nějaké kouzlo, musí nést následky. Viděli jsme, jaké následky to mohou být. "

TVD// Co čeká postavy ve třetí sérii

19. května 2011 v 21:29 | ejunka |  TVD - News
Nina Dobrev: Elena, pokud jde o ztráty, měla v tomto roce velmi těžké období, a protože neexistuje žádný limit pro nejhorší situace, bude to mít ještě horší. Její přítel právě utekl z města, aby šel s vrahem, který zabil její tetu. Myslíme si, že je to správný čas, protože uvidíte některé věci a vlastnosti z temné stránky Eleny. Věříme, že Elena získala právo být trochu naštvaná na svět. Pro Elenu ve městě zůstal Damon a Elena se bude snažit odolávat velikému pokušení, aby provedla nějakou potenciální záležitost s tímto "zlým hochem."

Ian Somerhalder: Těším se na setkání s následky, které přinese polibek. Bylo to ze soucitu? Byl to polibek na rozloučenou? Nebo to možná bylo skutečným lákadlem? Pokud vás zajímají záměry Eleny, je pravděpodobné, že Damon je na tom dobře. Také doufám, že Damon hraje důležitou roli v nevyhnutelné záchraně Stefana. Situace byla obrácena, jeho bratr Stefan je teď ten zlý, ale to neznamená, že Damon musí nutně být sladký a jemný. Bude se snažit udělat všechno, aby bratrovi pomohl, protože Stefanovi se toto stalo jen proto, že chtěl zachránit Damonův život. Jsem si jist, že Klaus je odhodlaný rozřezat jejich životy na malinkaté kousíčky.

True Blood: Season 4 - Witches vs. Vampires

19. května 2011 v 15:20 | ejunka |  TB - Video
Další video k nejnovější sérii True Blood. A na to, že se v ní Bill nemá moc bjevovat v tom video je až nějak moc často...