Červen 2011

TVD// Kayla Ewell pro Entertainment Central

28. června 2011 v 21:42 | ejunka |  TVD - Interview
Jsem vážně nadšená z toho, že jste se vrátila do TVD.
Stejně jako já, děkuji! Hodně jsme se snažili o to udržet to pod pokličkou. Četla jsem rozhovor v The Post s Kevinem Williamsonem. Vymysleli si historku, proč jsem já s Malese v Atlantě. Vážně to měli do detailu promyšlené. Jediné, čeho jsem se obávala, byli moji sourozenci, kteří jsou na škole a žijí Facebookem a Twitterem. Byla jsem hodně nervózní z toho, že by se mohli prořeknout, takže ani jim jsem to neřekla, dokud mi nepřišlo, že je ten pravý čas. Nechtěla jsem, aby to někdo zjistil. Stává se z toho potom větší vzrušení, když je to překvapení. Tak rychle jako jsem odešla, jsem se zase vrátila. Nikdy nevíte, co se může stát!
Za svou kariéru jsem ztvárnila už hodně rolí, ale Vicki zaujímá zvláštní místo v mém srdci. Show, lidé, role… a pak už jen stačí, abyste se do seriálu vrátili na jednu jedinou epizodu a vše na jejím konci převrátili naruby a v dalších dílech to dělali znovu a znovu. Je to úžasné. Také jsem dostala tu možnost setkat se s Malese (Anna), kterou jsem nikdy předtím neviděla. Mám o ní velice vysoké mínění. Je to super vrátit se mezi lidi, u kterých vím, na čem jsem.
Je to vážně legrační, protože jsem obdržela telefonát, že bych se měla vrátit do TVD, zrovna na Apríla. Myslela jsem si, že si moji agenti a manažeři tropí kruté žerty. Bylo to příšerné. Čekala jsem celé dny na to, až mi zavolají zpět a zvolají: "Apríl." Když konečně zavolali, tak mě ujistili, že si vážně legraci nedělají a že musíme vyřešit a dozvědět se všechny okolnosti mého návratu. (smích)

Řekněte mi něco o svém novém filmu "Keeping Up with the Randalls."
Je to kouzelný film. Je zábava být součástí filmu, který mohou sledovat i moji synovci, kterým je 6 a 7 let. Upíří deníky jsou pro ně trochu moc děsivé. Tohle je film, u kterého jsem schopná si sednout na gauč s celou svou rodinou a prostě se dívat. Můj filmový partner Thad Luckinbill se mnou hrál už ve filmu "The Bold and The Beautiful" a také jsme dlouholetí kamarádi. Natáčet celý film s přítelem byla prostě zábava. Pokaždé jsme spolu sportovali. Tento film je outdoorový a "špinavý." Vždycky jsme byli zablácení. Je velice zajímavé to sledovat, protože tohle je jeden z prvních filmů, kde krása není nutně třeba. Vážně to byla zábava. Hraji úplně odlišnou postavu, než je Vicki. Moje postava je velice obětavá módní návrhářka. Je to vážně milá holka od vedle, ale rodina ji nemá ráda, protože je příliš úzkostlivá a dívčí na to, aby dělala věci, které jsou pro každého normální. Naučila jsem se nesoudit lidi. Vyrostla jsem na filmech na Hallmarku, takže jsem nadšená, že mohu být součástí jednoho z nich. Je skvělý - prospěšný letní film.

Roxette - Listen to your heart

28. června 2011 v 21:36 | ejunka |  HUDBA
Ahoj, wow jak se tak koukám, tentokrát jsem tu nebyla dlouho. No upřímně na blog teď nemám vůbec čas a hlavně náladu něco přidávat. Když je teď tak pěkně chodím ven s hafákem a nebo jsem pořád někde pryč. Ale pokusím se občas ozvat. Chtěla jsem dodělat rozcestníky ke druhé sérii TVD a snad teď budu přidávat nějaké ty novinky k True Blood.
Jak jsem v pátek psala o pichání uší tak se povedlo. Přežila jsem a mám dokonce dvě dírky. No ta druhá vlastně ani nebyla v plánu, ale po pěti vodkách mě to nějak začalo bavit.
Teď moc pěkná písnička. Spolužačka ji zpívala v kině na akademie a vážně se jí povedla. Já ji sem dám teda v originále:)


Diary - Prázdniny, soutěž, slavnosti

24. června 2011 v 19:09 | ejunka |  About me
Vážně mám problém pojmenovávat tyhle kecací články. Taky máte ten problém? Ale k věci.
Co si budem namlouvat, začínají prázdniny a tak se bude nejspíš snižovat aktivita na tomto blogu. Samozdřejmě se budu snažit přidávat nějaké novinky hlavně True Blood a filmy, ale nějaké duchaplné články asi nečekejte. V poslední době mi chybí inspirace. Ale na blog si najdu vždycky čas a třeba mě políbí nějaká ta múza na články.
Jinak dneska jedu na Strážnické slavnosti. Snad se nezřídím jako minulý týden a nebude mě celý zítřek špatně. Ale máme v plánu si tam s kámoškou propichnout uši. Chci do ucha čtvrtou naušnici. Předtím jsem si dvě nechala nastřelit a to bylo v pohodě. Ale nechci za to dávat 100kč, tak jsem koupila jehly a propíchne mi to. Budu si muset předtím dát pár panáků a snad to přežiju. Já mám totiž trauma z jehel. Tak uvidíme. Třeba mě to chytne a propíchne mi zrovna dvě.
No a škola je už nuda. Nic neděláme. Jenom se mi dneska dělalo zle z přednášky o první pomoci. Ale když jsem nesla omluvenku na praxi, paní učitelka mi dala papír a úkol, že o prázdninách mám na soutěž udělat kalendář. Na AR Junior do Českých Budějovic. Spolužačka co ho měla dělat, se na to vykašlala. Ještě se budu učit s Corellem. No třeba něco vymyslím. Mám na to dva měsíce. Navíc to není povinné, ale hodně bych si šplhla, což bych potřebovala. Ale tak když zládnu udělat design na blog proč ne kalendář a k tomu PF.

Teď se s vámi loučím. Jdu se chystat na Strážnické a psychicky na pichání uší:-D Přeju vám pěkný víkend a sobě žádnou kocovinu.

P.S. Vydíte ten obrázek? :-D Tak to bude vypadat a já se u toho asi zhroutím:-D

Další nové postavy v Hobitovy

22. června 2011 v 20:24 | ejunka |  Pán prstenů&Hobit
Mám tu novinku k Hobitovi opět o nových postavách. Evangeline Lilly (všichni znáte z Lost) získala roli v Hobitovi, kde si zahraje lesní elfku Tauriel, která byla napsána přímo pro dvoudílný film. A podle tvůrců nepůjde jen o cameo, ale důležitou postavu.
Druhý, kdo rozšíří už tak bohaté obsazení je Barry Humphries. Ten ztvární roli krále goblinů. A aby toho nebylo málo, tak Peter Jackson oznámil, že Luke Evans si zahraje Barda a Benedict Cumberbatch Šmaka.

TVD// Oficiální datum premiéry 3.série

22. června 2011 v 10:59 | ejunka |  TVD - News
Možná jste o tom někteří už slyšeli možná ne. No opakování je matka moudrosti tak sem napíšu i já. Konec konců pro všechny milovníky TVDje to dost důležitá informace.
Už je oficiálně znám návrat třetí série The Vampire Diaries. Bude to ještě o týden později než mělo být původně a to ve čtvrtek 15. září.

Návštěvnost - 13.6. 2011 - 19.6. 2011

22. června 2011 v 8:38 | ejunka |  moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:
Pondeli: 50
Utery: 25
Streda: 32
Ctvrtek: 36
Patek: 34
Sobota: 18
Nedele: 28

Celkem: 223

Kocovina je sviňa

19. června 2011 v 19:29 | ejunka |  HUDBA
V pátek na akci a v pět ráno dom. Včera-dneska to samé. Možu říct, že po tomto víkendu se aj do školy těším:-D Ale jinak skvělá akce včera. Ještě teď je mně blbě a dělá se mně ještě víc, když si vzpomenu jak sem do sebe kotila slivovicu, víno a pak ještě jednu vodku se semtexem. A mám trošku okno, některé věci si moc nepamatuju. Ale asi je to tak lepší. Takže teď mě čeká vana, kafé a na nic víc se už asi nevzmůžu. A vám sem dám nějaké písničky. Páni, ale nevěříte jak je mě špatně už od rána.
Misfits

17. června 2011 v 16:39 | ejunka |  Další seriály
Narazila jsem na jeden naprosto úžasný seriál jménem Misfits. Řekněme, že to je taková lepší britská verze Heroes. Je to něco naprosto jiného, originálního. Na rozdíl od Heroes je tu normální parta huberťáků, kteří se sešli na veřejných pracích. Každá postava má svůj vlastní příběh, každý z nich je úplně jiný. Pro mě další skvělí seriál, na který se v nejbližší době ráda kouknu znovu.
Zatím jsou bohužel natočené jenom dvě série, ale letos v listopadu má vyjít třetí. Jen škoda, že má jedna série jen 6 dílů.

Fanvideo k Misfits

Finální Trailer: Harry Potter a Relikvie Smrti Part II

17. června 2011 v 16:39 | ejunka |  Harry Potter
Je tu finální trailer k sedmému dílu Pottera. K poslednímu dílu. A ten trailer je vážně velkolepí takový jaký si tenhle film zaslouží. Vážně skvělé, běhá mi mráz po zádech ještě teď.


Lily: Harry, buď v bezpečí. Buď silný.
KAŽDÝ OKAMŽIK, který přežil
Voldemort: Harry Potter.
Vedl k tomuto
Voldemort: Bojoval jsi statečně.
Harry (dýchání)
Voldemort: Nyní se přidej ke mně (Harry) a čel svému osudu.
Snape: Udržoval jste ho naživu, aby mohl zemřít ve správnou chvíli.
Voldemort: Přiveďte ho ke mně.
Harry: Pojďme zjistit, kde je!
Ron: Pokud ho najdeme, můžeme to skončit.
Ron: Skočme!
Harry: Teď!
14. ČERVENCE
McGonagallová: Bradavice jsou v ohrožen!
Voldemort (smích)
McGonagallová: Obsaďte hranice školního areálu. Ochraňujte nás!
To skončí TAM
Harry: Musím jít zpět, že?
Aberforth: Je to sebevražedná mise.
KDE TO ZAČALO
Voldemort (výkřik)
Voldemort: Chlapec, který přežil. Pojď zemřít.
Harry: Řekněte jim, jak se to stalo v tu noc. Jak jste se mu podíval do očí. Muži, který vám věřil. A zabil jste ho.
Voldemort (výkřik)
Harry: Nikdy jsem nechtěl, aby kdokoliv z vás kvůli mně zemřel. Zůstanete se mnou?
Lily: Vždy.
Sirius: Až do konce.
Ginny: Nieeeee!
Pan Weasley: Harry!
Harry: Tak pojď, Tome. Ukončíme to, jak jsme to začali. Spolu!
Voldemort (výkřik)
ZÁVĚREČNÝ SOUBOJ
JE ZDE
Voldemort: Jen já mohu žít navěky.
Voldemort (výkřik)
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI II.
Dokonči cestu V 3D

Bullet For Me Valentine

16. června 2011 v 14:17 | ejunka |  HUDBA
Jedna z mých oblíbených kapel je taky BFMV.
Skupina Bullet For My Valentine z Bridgendu v Jižním Walesu hrající metalcore. Dali se dohromady už v roce 1998, ale pod jiným názvem. Původně hráli písničky od Metallicy a Nirvány. Na dnešní Bullet For My Valentine se přejmenovali až v roce 2004.

Bullet For Me Valentine - Tears Don´t Falls

Salt bude mít druhý díl

15. června 2011 v 21:09 | ejunka |  Filmy - novinky
V novinkách na csfd.cz jsem našla tento článek. Nevím jak ostatní, kteří Salt viděli, ale já dvojku opravdu nepotřebuju. Mě osobně moc neoslovil a nebýt Angelině Jolie ani ho nestahuju.

Akční špionážní thriller Salt vlastně nikdo nemá moc rád, natož aby měl nějaké oddané fanoušky. Vlastně je to jeden z těch snadno zapomenutelných "letních" filmů. Avšak díky Angelině Jolie solidně vydělal, a tak Sony Pictures už krátce po premiéře uvažovalo o dvojce. Na té se teď oficiálně začalo pracovat - scénárista jedničky Kurt Wimmer už píše pokračování. Samozřejmě, počítá se s návratem hlavní hvězdy. Naopak režisér Phillip Noyce už někdy na sklonku minulého roku rezolutně prohlásil, že s dvojkou nechce mít nic společného.

Trailer Salt (2010)

Desmod

15. června 2011 v 19:38 | ejunka |  HUDBA
Desmod je slovenská rocková skupina. Název skupiny odrážel oblíbené témata metalového žánru, je inspirovaný latinským jménem Upíra obecného, Desmodus rotundus, který se živí sáním krve savců.

Desmod - Som na tebe závislý
Desmod - Aby bolo jasné
Desmod - Za tebou
Desmod - Vyrobená pre Mňa

Zase ona! (You Again) 2010

13. června 2011 v 16:50 | ejunka |  Další filmy
Dobrá komedie. Nic stupidního. I když hodnocení na csfd.cz není moc příznivá, já se u ní nasmála dost a docela se mi líbila.
Hlavní roli hraje Kristen Bell (Veronica Mars), dál taky Sigourney Weaver (Avatar), Jamie Lee Curtis (Vánoce naruby).


Návštěvnost - 6.6. 2011 - 12.6. 2011

13. června 2011 v 16:49 | ejunka |  moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (6.6. 2011 - 12.6. 2011) je:
Pondeli: 40
Utery: 34
Streda: 24
Ctvrtek: 22
Patek: 19
Sobota: 22
Nedele: 23

Celkem: 184

Achjo, vážně bych měla být zase víc aktivní:) Mě ta vysoká návštěvnost vždycky dokázala potěšit.

Diary - No idea

10. června 2011 v 19:25 | ejunka |  About me
V poslední době se tady toho moc neděje. Nejsou žádné novinky k seriálům, v poslední době jsem neviděla žádný pořádný film, o kterém bych mohla napsat, nenatrefila jsem na žádnou písničku, ani nic jiného. Jen teď stahuju seriál Tudorovci už třetí řadu a chystám se pomalu na čtvrtou. A hraju Dobyvatele. Perfektní hra. Ukázala mi ji spoluadminka na tomto blogu - inanimate. Seděli jsme minulý pátek v hospodě od 10 večer do tří do rána a hrály:-D Je to něco jako on-line česko (desková hra jestli někdo zná). Jde tam o to mít nejvíc správných odpovědí na otázky. Mě takovéto hry baví, tak u ní sedím často:-D
Taky jsem se koukala, že je tento týden zajímavé téma týdne. Tak možná napíšu nějaký ten článek pokud budu mít chuť.

Jinak kdo se ještě nezapsal do kontroly affiliates má nejvyšší čas. Mám v plánu ji uzavřít někdy v příštím týdnu.