Prosinec 2011

Rebecca se vrátí

31. prosince 2011 v 13:40 | ejunka |  TVD - News
Je to sice už trochu starší infromace, ale stále je aktuální.

Mnoho lidí si možná myslelo, že Rebeku teď nějakou dobu neuvidíme. To se ale spletli. Rebeku uvidíme hned v 10. epizodě (5. ledna), tedy v první epizodě po pauze.
"Rebeku jsme určitě neviděli naposled," řekla Julie Plec. Podle poskytnutých informací bychom Rebeku v 10. díle měli vidět jak ve flashbacích, tak bychom její přítomnost měli pocítit i v současnosti. "Nemůžu vám přesně říct, kdy se Rebeka přesně vrátí. Její oživení nebude ale pro Elenu nic dobrého."

TVD/ 3x12 The Ties That Blind Synopse

31. prosince 2011 v 13:32 | ejunka |  TVD - popisy dílů
HOSTUJÍCÍ HEREČKA PERSIA WHITE JAKO MATKA BONNIE - Bonnie věří, že jí její opakující se sny o Klausových rakvích naznačují, že Klause je možné zabít. Sny také Bonnie dovedou k opětovnému shledání s její matkou Abby, kterou neviděla 15 let. Bonnie a Elena se na vzdáleném statku, který patří Abby, setkají s Jamiem, mladým mužem, který se před lety s Abby oženil. Abby je nečekanou návštěvou zaskočená, ale pokouší se Bonnie vysvětlit minulost co nejlépe. Tyler se ve snaze získat zpět svou svobodnou vůli obrací na nečekaného spojence. Damon je zaujatý doktorkou Fellovou, novou přítelkyní Alarica, a Klaus, snažíc se převzít kontrolu nad rakvemi, ve kterých jsou členové jeho rodiny, pokračuje ve svém nenávistném vyjednávání se Stefanem.

TVD/ 3x11 Our Town Synopsis

31. prosince 2011 v 13:30 | ejunka |  TVD - popisy dílů
NAROZENINY A LOUČENÍ - Navzdory tomu, že Caroline nemá na oslavu svých 18-tých narozenin ani pomyšlení, ji Elena, Bonnie a Matt překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Protože se Damon a Stefan neshodnou na nejlepším způsobu, jak se s Klausem vypořádat, se lehkomyslný Stefan rozhodne vyzkoušet svou teorii tím, že situaci vyhrotí do nebezpečného extrému. Poté, co jí Elena řekne o Jeremyho nových plánech, je Bonnie znepokojená. Alaric při zasedání rady opět narazí na doktorku Fellovou, zrovna když je uprostřed hádky se svým bývalým přítelem, patologem. Tyler odmítá splnit Klausův nejnovější požadavek a je překvapen, když se zdá, že Klaus jeho rozhodnutí akceptuje.

TVD/ 3x10 The New Deal Synopse

31. prosince 2011 v 13:25 | ejunka |  TVD - popisy dílů
DŮVOD K POCITU VINY - Stefan ukryl rakve se členy Klausovy rodiny. Klaus se proto uchýlí k násilí ve snaze přesvědčit Damona a Elenu o tom, že nikdo není v bezpečí, dokud mu Stefan nevrátí rodinu zpět. Tyler i nadále využívá svých nově nabytých hybridských schopností, ale také bude muset čelit znepokojivým důsledkům svých činů. Po děsivé nehodě se Elena a Alaric budou stále více zabývat Jeremyho postojem a nakonec i jeho bezpečím. Alaric se setká s krásnou doktorkou Fellovou, která je fascinována Alaricovou úžasnou schopností hojit se. Vyjednávajíc dohodu s Klausem, Elena mu přinese zprávy, které ho opravdu šokují.

Evanescence - What You Want

29. prosince 2011 v 18:10 | ejunka |  HUDBA
Dlouho sem tu uz nebyla, ne prože bych nechtěla, ale jaksi nám blbe internet už od neděle. Až dneska konečně jde slušně a nevypadává:) Takže než vypadnu ven přidám novou písničku od Evanescence. A až se brátím přidám ještě nějaký ten článek:)


Dívka, kterou považovali za mrtvou se po 7 letech objevila

24. prosince 2011 v 13:10 | ejunka |  aktuality
Tenhle článek byl včera na novinkách, zní to jako úplné sci-fi.Dívka, považovaná za mrtvou, se objevila sedm let po ničivé tsunami
V Indonésii se ke své rodině přihlásila dívka, kterou o Vánocích v roce 2004 smetla ničivá vlna tsunami. S odkazem na tamní média to uvedla agentura AP.
Patnáctiletou dívku Wati z provincie Aceh smetla před sedmi lety vlna, která si jen v oblasti vyžádala 168 000 a celkově 230 000 mrtvých. Její matka stačila před živlem uchránit pouze dva její sourozence.
Od té doby dívku nikdo nespatřil, až do středy, kdy její dědeček Ibrahim do rodinného domu v Meulabohu dovedl teenagerku. Ta se předtím objevila v jedné kavárně, kde prohlásila, že se snaží najít svoji rodinu.
Wati tvrdila, že si nic nepamatuje, pouze jméno jednoho z příbuzných, jímž byl zmiňovaný děd. Rodiče pak dívku poznali podle mateřského znaménka a jizvy na lokti.
Agenturní zprávy se nezmiňují o tom, kde a jak dívka sedm let žila.

Krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 12:40 | ejunka |  Novinky
Po roce Vánoce, vánoce přicházejí šťastné a veselé...:)
Všem Vám přeju krásné Vánoce a bohatého ježíška:)
TVD // New Spoilers for January from TV Line

23. prosince 2011 v 15:09 | ejunka |  TVD - News
Prozradíte mi nějaký nový spoiler o Caroline z děje v The Vampire Diaries? - Charlotte
Ausiello : Dovrší 18ti let a scénáristi jejéím narozeninám věnovali druhou epizodu po vánočních prázdninách (12. ledna)! "Pro Caroline je to velký den!" říká producentka Julie Plec. "Je tam spousta emocí. Je to strašidelné. A je to velmi, velmi silný odvar." Ale celá tato epizoda nebude jen o upírce, kterou hraje Candice Accola. "Je to také velký den pro kamarády - Elenu, Matta, Bonnie a Caroline. " dodává Julie. "Je to velký epizoda pro vztah Caroline a Tylera. Je to masivní epizoda pro Stefana a Elenu a pro Stefanovo rozboje s Klausem, ve kterých ukáže, jak daleko umí zajít, aniž by někomu ublížil a ztratil postavení. Je to velká epizoda pro Damona, který se mění ze zločince na hrdinu. Tato epizoda bude skvělá e všech směrech."

Čekání na návrat The Vampire Diaries mě dohání k šílenství. Prosím, prozraďte mi nějaký spoiler o Deleně! - Gabi
Ausiello : Damon a Elena si myslí, že je Stean zradil, což tento pár nechává " je plný sexuálního napětí a velkého, velkého rozzlobení na Stefana!". prozrazuje Julie. "Nechává je, aby se společně postavili a čelili každému kroku, který se Klaus pokusí udělat. Bude zde velmi zajímavá slovní přestřelka mezi Stefanem a Damonem, kdy se Damon snaží dostat ze Stefana odpověď na to, proč je zradil a zničil celý jejich plán."

Co kdybyste mi dali nějaký The Vampire Diaries spoiler, který tak zoufale potřebuji? - Elizabeth
Ausiello : "Určitě jsme naposledy neviděli Původní sestru Rebeku." říká Plec. "Ale nečekejte žádné radostné shledání, až z ní někdo tu dáku vytáhne. Nechala Elenu, aby jí zranila city a pak jí doslova vrazila nůž do zad." vysvětluje Julie Plec." Rebeky vztek na Elenu bude velkým problémem pro Klause, který nechce, aby se Eleně něco stalo, a také to bude problém pro samotnou Elenu, která bude muset zaplatit za to, co této namyšlené dívce provedla. Rebeka taky nebude moc milá ke Klausovi, kvůli lhaní o tom, co se stalo jejich matce. Práve má "své dny" a pořád se jí mění nálada!" směje se Julie Plec

TVD/ 3x04 Disturbing Behavior

23. prosince 2011 v 13:47 | ejunka |  TVD - popisy dílů
RODINNÁ POUTA - Jsme stále ještě v Chicagu, kde Klaus využívá starou známou čarodějnici Glorii k tomu, aby mu pomohla dopátrat se chybějících informací, které by mohly vysvětlit, proč Klausův plán nefunguje. Gloria pomocí svých kouzel odhalí fascinující střípky pravdy, ale brzy pozná, že potřebuje Stefana, aby mohla dostavět skládačku. Když Stefan vytuší, že je v nebezpečí, dočká se pomoci od překvapivého spojence. Zpátky do Mystic Falls. Frustrující nový nepřítel tlačí Damona přes okraj propasti. Damon se brání takovým způsobem, že to zanechá trvalé následky. Caroline bojuje se svými citovými problémy, i když se snaží pomoci Eleně, aby čelila svým pocitům. Jeremy dosáhne krátkého, ale znepokojivého průlomu s jednou z jeho přízračných návštěvnic, z čehož bude ještě zmatenější než kdy dřív. Bonnie bude čelit zvláštnímu setkání, které ovlivní všechny.

TVD/ 3x03 The End of the Affair

23. prosince 2011 v 13:45 | ejunka |  TVD - popisy dílů
BOUŘLIVÁ DVACÁTÁ LÉTA - Klaus a Stefan přijíždí do Chicaga, kde se Stefan znovu shledává s upírkou ze své minulosti, která o něj doposud neztratila zájem. Ve flashbacku se podíváme do Chicaga ve 20. letech minulého století, ve kterém Stefan čelí šokující kapitole jeho bouřlivé minulosti. Poté, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip ohledně toho, kde se Stefan s Klausem nacházejí, se spolu s Elenou vydává po jejich stopě. Tyler si mezitím v Mystic Falls dělá obavy o Caroline a pro pomoc se obrací na šerifku.

TVD/ 3x02 The Hybrid

23. prosince 2011 v 13:31 | ejunka |  TVD - popisy dílů
NOVÝ ŘÁD - Klaus uvádí do pohybu plán, který mu zajistí ještě více síly, ale díky nedobrovolné účásti vlkodlaka Raye Suttona nejdou věci tak, jak Klaus plánoval. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou novou strategií k nalezení Stefana, ta ale Damona uvrhne do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy, který se stále snaží porozumět tomu, co duchové z jeho minulosti chtějí, se obrací pro pomoc na Matta. Tyler, který nemá ponětí, že Caroline potřebuje jeho pomoc, čelí citovému střetu se svou matkou.TVD/ 3x01 The Birthday

23. prosince 2011 v 13:29 | ejunka |  TVD - popisy dílů
JE TO MOJE OSLAVA - Ráno, v den Eleniných 18-tých narozenin, je Caroline zaneprázdněna přípravou oslavy, ale Elena je zaměřená ná hledání stop, které by jí mohly pomoci zjistit, kde je Stefan. Damon rovněž pátrá po Stefanovi a zároveň se snaží chránit Elenu a zabránit tomu, aby neudělala něco, co by k ní přilákalo Klausovu pozornost. Mezitím jsou Klaus a Stefan zaneprázdněni stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, který nyní pracuje v Mystic Grillu společně s Mattem, se snaží porozumět tomu, proč od té doby, kdy ho Boniina magie přivedla zpět k životu, pořád vidí duchy Vicki a Anny. Mezitím Alaric dohlíží na Elenu a Jeremyho a zároveň se snaží vyrovnat s žalem nad smrtí Jenny. Caroline a Tyler čelí nové a nenadálé výzvě.

TVD// Season 3

22. prosince 2011 v 17:12 | ejunka
.....................................................................
3x01 The Birthday
Popis/Promo/Downlo
3x02 The Hybrid
Popis/Promo/Download
3x03 The End of the Affair
Popis/Promo/Download
3x04 Disturbing Behavior
Popis/Promo/Download
3x05 The Reckoning
Popis/Promo/Download
3x06 Smells Like Teen Spirit
Popis/Promo/Download
3x07 Ghost World
Popis/Promo/Download
3x08 Ordinary People
Popis/Promo/Download
3x09 Homecoming
Popis/Promo/Download
3x10 The New Deal
Popis/Promo/Downloa
3x11 Our Town
Popis/Promo/Download
3x12 The Ties That Bind
Popis/Promo/Download
3x13 Bringing Out The Dead
Popis/Promo/Download
3x14 Dangerous Liaisons
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
Popis/Promo/Download
.....................................................................


The Vampire Diaries | Tears of an Angel

21. prosince 2011 v 21:22 | ejunka |  TVD - FanVideo
To vám sem dávám před vánoci ale veselá videa co? Když já si nemůžu pomoct, ale ta písnička je prostě nádherná. A to video je taky moc pěkné.


The Vampire Diaries | Atmosphere

21. prosince 2011 v 21:19 | ejunka |  TVD - FanVideo
Nádherné video, které dokonale vystihuje atmosféru The Vampire Diaries. Samozdřejmě, hudba mu dává taky hodně:)