Leden 2012

Diary 03

31. ledna 2012 v 18:19 | ejunka |  About me
Už od pondělka jsem nemocná. A nemoc se vyvíjí:-D V pondělí mě jenom bolelo v krku a taky mě bolela hlava, dneska už mě trochu přešla ta hlava, ale zase sem dostala šílenou rýmu. Pořád kýchám a už nevím, do čeho mám srkat. Nejspíš si vytáhnu prostěradlo, to by mi třeba vydrželo aspoň na dvě hodinky..
A protože jsem nebyla ve škole, nemám tudíž ani výzo. Ne, že by mi chybělo, ale chtěla jsem vidět, co mi dala učitelka nakonec z češtiny. V pátek máme volno a příští týden zase jarní prázdniny takže vysvědčení budu mít až za čtrnáct dní. No co už:)
Aspoň mám čas číst. Momentálně jsem začala číst Pána prstenů Dvě věže. Jsem sice u první kapitoly ale názor, že film je lepší zatím měnit nehodlám.
Taky jsem byla v neděli v Tescu a koupila jsem si knížku Mlčení jehňátek. Asi se budete divit, ale já vůbec nevěděla, že ten film je podle knihy. No a měli ji jenom za 99,- tak neber to. Doufám, že se k ní brzo dostanu a přečtu si ji.

TVD// Spoiler Chat z E!Online

31. ledna 2012 v 17:55 | ejunka |  TVD - News
Bianca: Nějaká novinka o Vampire Diaries? Je tu něco, co byste mohli prozradit o návratu Původních?
Návrat původních se sebou přináší i sourozeneckou rivalitu. Nikdo z nich není šťastný z toho, že je Klaus s sebou vozil v rakvích a uvidíme jak vyvrcholí jejich hněv. Nebohý Joseph Morgan by možná potřeboval obejmout. Nabízí se někdo z vás? Stoupněte si do řady.

Nickstives: Je pravda, že Damon si začne s někým jiným než s Elenou? Řekněte, že to tak není!
Damon bude opět nahý a to s někým jiným než je Elena. Pokud chtějí Delena fanoušci nějaké dobré zprávy, tak by měli přestat číst po prvních čtyřech slovech předchozí věty.

Biggiepie: Něco o TVD? Cokoliv co se blíží a my o tom zatím nevíme?
V TVD se nikdy jeden příběh neodehrává moc dlouho. Doslechli jsme se, že tajemná zamčená rakev bude otevřena dřív, než si myslíte.

Game of Thrones - Plnohodnotný trailer na druhou řadu!

31. ledna 2012 v 17:39 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Zima je tu dřív, než jsme čekali!
1. dubna 2012! Oficiální datum, kdy se začne vysílat seriál Game of Thrones. Tady máme další ochutnávku v podobě traileru, který vypustila televize HBO. JE tam sposta nových scén a máme se opravdu na co těšit.

Druhá série nabídne ještě více intrik, do hloubky propracovaných charakterů a vůbec všechno, co jsme měli na té první rádi. Mějte však na paměti, a teď citujeme, že: "Kdokoli může být zabit!"

Game of Thrones - Shadow

Gladiatrix Lysandra

31. ledna 2012 v 14:09 | ejunka |  KNIHY
Na tuhle knížku jsem narazila zcela náhodou. Při poslední návštěvě knihovny, když neměli knihu, kterou jsem si původně chtěla půjčit jsem procházela regály. Tuhle jsem vytáhla z police, a když jsem si přečetla popis, řekla jsem si, že by mohla být dobrá.
A rozhodně nelituju, protože předčila všechna očekávání. Děj má spád a ani u jedné stránky sem se nenudila. Jediné mínus jsou chyby, které až bijí do očí.
Doufám, že autor si pospíší s pokračováním, protože jsem zvědavá jakým směrem se budou ubírat osudy hlavních hrdinů.

Název knihy: Gladiatrix Lysandra
Autor: Russell Whitfield
Rok vydání: 2011

THE VAMPIRE DIARIES season 1 version 1 opening credits BUFFY style

31. ledna 2012 v 10:49 | ejunka |  TVD - FanVideo
Znělka k TVD tentokrát ve stylu Buffy:)


Návštěvnost: 23.1. 2012 - 29.1. 2012

30. ledna 2012 v 20:16 | ejunka |  moje návštěvnost
Wow...děkuju Vám za krásnou návštěvnost, ta sobota mě vážně překvapila.
Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:
Pondeli: 26
Utery: 35
Streda: 31
Ctvrtek: 37
Patek: 41
Sobota: 60
Nedele: 37

Celkem: 267

"Knižní zpověď" III (Knižní nej)

30. ledna 2012 v 18:40 | ejunka |  Knižní zpověď
Další díl knižní zpovědi tentokrát na téma Knižní nej.
Opět přidávám odkaz na autorku řetězce fantalight-cd.blog.cz

Rozhovor: Elijah Wood - Na place Hobita jsem byl měsíc

29. ledna 2012 v 18:30 | ejunka |  Pán prstenů&Hobit
Rozhovor amerického serveru Collider.com s hvězdou trilogie Pán Prstenů, Elijah Woodem. Jaký byl pro něj návrat na Nový Zéland? A jak velkou roli bude v Hobitovi mít?

O: Jaké to je přejít z televizního seriálu, kde točíte jednu epizodu čtyři dny, na plac Hobita, kde pracujete se 3D kamerami, které zvládnou 48 snímků za vteřinu?
EW: Vidím, že se vyznáte. Pořád se ale jedná o natáčení. Je jedno, jestli pro velké plátno, nebo pro malou obrazovku. Věc, která je na Hobitovi úžasná, je to, že se můžu vrátit na známé místo mezi známé lidi. Většina štábu dělala i na Pánu prstenů, takže to je skvělé. Zároveň jsem si byl ale vědom toho, že je tam najednou více náklaďáků a obytných vozů. Produkce je teď o hodně větší. nakonec ale stejně jde o stejnou partu lidí, která pracovala na Pánu prstenů. Ta intimnost a rodinný prvek tam pořád je.

O: Už jste dokončil svou roli?
EW: Už ano. Natáčení pokračuje až do června, myslím. Vím, že teď mají menší pauzu, ale vrací se natáčet v únoru.

The Vampire Diaries | Season 3 Opening Credits - "Mistaken"

28. ledna 2012 v 19:07 | ejunka |  TVD - FanVideo
Dlouho jsem přemášlela, kterou písničku mi tahle připomíná. Už to vím, Frozen od Within Temtation, te začátek mají totiž úplně stejný.

The Vampire Diaries | Season 3 Opening Credits "Ultranumb"

28. ledna 2012 v 14:29 | ejunka |  TVD - FanVideo
Prostě krásná znělka, jediná jeho chyba je, že tam chybí Joseph Morgan jako Klaus. Jinak nádhera.

Nová Gilbertová na cestě

27. ledna 2012 v 16:10 | ejunka |  TVD - News
TV Guide prozradil, kdo si zahraje novou postavu z rodu Gilbertů - Samanthu Gilbertovou, která se objeví v Mystic Falls.

Nováček Lindsey R. Garrett byla obsazena do role Samanty Gilbert, přibližně v jejích 20ti letech, je popisována trochu jako drbna.

Nečekejte však, že v nejbližší době zkříží Eleně cestu, neboť se objeví ve flashbacích v epizodě s názvem 1912, která bude odvysílána koncem února. Samatha je totiž členkou zakládajících rodin, která měla co dočinění s bratry Salvatory.

TVD// Webclip 3×13 – Bringing Out the Dead

27. ledna 2012 v 15:59 | ejunka |  TVD - Promo video

Damon: Obleč se, jdeme ven.
Stefan: Sorry, ale nemám zájem.
Damon: Já se tě neptám. Já a Elijah pořádáme takové menší staromódní posezení s tebou a Klausem. Radím ti tu černou. Vypadáš v ní víc jak padouch.
Stefan: Klaus nechce uzavřít žádnou dohodu, Damone.
Damon: Ani nemusí. Chci jen získat nějaký čas, abychom mohli dát šanci našim podlým čarodějnicím, aby mohly otevřít tu rakev.
Stefan: Takže tohle je tvůj plán, jak zastavit Klause.
Damon: Kdyby tu byli jeho hybridi, tak bych měl možná větší výběr možností.
Stefan: Takže jsi vysvobodil jednoho z původních, aby mu pomohl.
Damon: Vytáhnutí dýky z Elijaha bylo chytré, Stefane. Děláš si ze mě srandu? Po tom všem, co mu Klaus udělal se mu bude chtít pomstít a to je skvělé.
Stefan: Není nic chytrého na důvěřování Elijahovi, Damone. Už jednou se na nás vykašlal, když jsme chtěli zabít Klause.
Damon: Věřím mu asi tak stejně jako tobě.
Stefan: Dobře, tak to je tuším oboustranné, že?
Damon: Oh, ano. To je jenom o tom jak jsem políbil Elenu. Pamatuj si, že kdyby tu nebyl Klaus, tak by z tebe nebyl takový kretén a ten polibek by se nikdy neodehrál, takže se připrav, nahoď dobrou náladu nebo jdu vyjednat falešný mír s Klausem a já nechci, aby to tvůj přístup zničil.

TVD// Oficiální synopse k 3x15

27. ledna 2012 v 15:39 | ejunka |  TVD - popisy dílů
HOD MINCÍ - Elena je frustrovaná, když zahájí svůj den šokujícím zjištěním o nejnovější nerozvážnosti Damona, a protože zjistí, že žádný z jejích přátel s ní nesouhlasí v tom, jak by měli reagovat na vnitřní boj o moc Původních. Opět poznamenané osudem Bennetových čarodějnic, se Bonnie a Abby ocitnou při rituálu k usmíření duchů přírody. Poté, co jim dá Elijah nebezpečné ultimátum, které staví Elenu do nebezpečí, se Damon a Stefan obrací na pomoc k Alaricovi a Meredith s plánem, který je vede ke strašlivé volbě.

"Knižní zpověď II" (Knihkupectví a knihovna)

27. ledna 2012 v 14:09 | ejunka |  Knižní zpověď
Další moje odpovědi do projektu Knižní zpověď tentokrát na téma Knihkupectví a knihovna.
Začátek řetězce na blogu: fantalight-cd.blog.cz


"Knižní zpověď" (Od kolébky do školy)

26. ledna 2012 v 20:40 | ejunka |  Knižní zpověď
Knižní zpověď na kterou jsem narazila na blogu fantalight-cd.blog.cz. Je rozdělená na několik dílů a tohle je první, postupně přidám další své odpovědi. Budu ráda když necháte komentář. Pokud byste se taky chtěli zůčastnit podívejte se na blog k Fantě.