Únor 2012

Návštěvnost: 20.2. 2012 - 26.2. 2012

29. února 2012 v 16:16 | ejunka |  moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:
Pondeli: 28
Utery: 42
Streda: 29
Ctvrtek: 23
Patek: 33
Sobota: 30
Nedele: 33

Celkem: 218

Game of Thrones Season 2 trailer - Síla a půvab

27. února 2012 v 20:19 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
HBO vypustila další trailer k druhé sérii Game of Thrones. A je tam spousta nových scén.


Zdrojový kód

26. února 2012 v 19:04 | ejunka |  Další filmy
Jeden z dalších pěkných filmů, který jsem za poslední dobu viděla. Na konci jsem dokonce i brečela. Vlastně film dopadl dobře, ale bylo to tak dojemný a překvapivý.


Muž ve stínů (2010)

26. února 2012 v 14:25 | ejunka |  Další filmy
Film dávali o víkendu v telvizi, bohužel jsem ho nestihla, protože jsem nebyla doma. A tak jsem si ho stáhla. A dobrý, ze začátku je člověk sice trochu ztacený a tápe. No aspoň já. Ale ten konce je fakt překvapivý. Nejspíš bych ho měla shlédnout ještě jednou abych ho úplně pochopila, protože jsem se dívala v angličtině s titulky a je možné, že mi něco uteklo. Ale jinak doporučuju.


Prci, prci, prcičky: Školní sraz - Další povedená ukázka

25. února 2012 v 17:22 | ejunka |  Filmy - novinky

Prci, prci, prcičky jsou sérií filmů, které prezentují fekální humor nejen v příjatelné, ale hlavně zábavné formě a tak jsme vůbec nebyli proti, když se objevily plány na natočení dalšího dílu. A ten se pomalu řítí do kin s tím, že se točí kolem školní srazu, na kterém se objeví v podstatě všichni.

Už první ukázky vypadaly dobře a theatrical trailer fajn pocit ještě podtrhuje. Umí zahrát nejen na nostalgickou notu (některé momenty a hudební podbarvení evokují "staré dobré časy"), ale má připravenu i spoutu humoru, možná vulgárního nebo ujetého, ale fungujícího.

Přestože je bezva vidět všechny známé tváře znovu v jednom filmu, nebude se sázet jen na jejich přítomnost, trailer demonstruje, že Prci, prci, prcičky má ještě co nabídnout a předkládá úsměvné gagy i pár překvapení.

Ale žádný strach, Stifler je pořád stejný, ovšem vkus jeho mámy se změnil.


Photo: Really?

25. února 2012 v 15:56 | ejunka |  Harry Potter
Fotka na kterou jsem narazila už dříve na Facebooku. Tudíž ji většina z vás už asi zná, ale já se u ní pořád směju :)


Spoiler od E!Online

25. února 2012 v 15:50 | ejunka |  TVD - News

Takový malý spoiler z E!Online Spoiler chatu, týkající se Damona a Eleny.

Scénáristé TVD jsou tak krutí! Začíná mi připadat, že celá ta věc s polibkem Eleny a Damona byla začátkem i koncem jejich vztahu. Nějaká novinka o tomto našem nejoblíbenějším páru?

Nebojte se, fanoušci Damona a Eleny! Přestože by tito dva mohli vypadat od sebe vzdáleni víc než kdy předtím, zdroje nám říkají, že jejich odcizení není trvalé a že jejich komplikovaná dynamika se opět rozproudí v této řadě seriálu! Odmlčíme se, zatímco se "Delena" fanoušci budou radovat a "Stelena" fanoušci si tím projdou. Zlepšuje se to, lidi!

Damon & Rebekah; "Oh baby baby..."

24. února 2012 v 17:28 | ejunka |  TVD - FanVideo
Prostě se neumím rozjíždět..pohoda ne?:-D A princip spojky taky prej nechápu...Jenže já ji chápu, nemůžu za to, že potřebuju víc času na rozjezd. Že já si ten řidičák vůbec začala dělat. Mor. No aspoň, že chápu řazení.. Tak ať už konečně to krásné video s Damonem a Rebecou, co jsem našla. Je takový rychlé, dynamické.


TVD//Julie Plec pro TV Line

24. února 2012 v 17:19 | ejunka |  TVD - Interview
Trochu starší rozhovor s Julií Plec.

Vypadá to tak, že se chystáte zabít Původní, všechny jedním tahem. Je to skutečně možné?
Zničit takové množství Původních? (Smích) Nemůžu o tom říct hodně, aniž bych odhalila plán série, ale pokud darebáci našeho seriálu nic neprokázali, to znamená, že mají trvanlivost, která hraničí s transcendenci. Je tam pět Původních a jedna Původní máma a uvidíme, kdo vyjde na tu druhou stránu, aby vyprávěl svůj příběh.

Esther zmínila, že zabití Klause by nějaký čas trvalo. Co přesně tím myslela?
V další epizodě si najde místo i úplněk a tehdy se dozvíme, (i většinu věcí, které budou potřebovat těžké čarodějnické kouzla) že k tomu musí být připojen i nějaký druh opakujícího se nebeského prvku. Takže, toto tím myslela.

Mohla by Esther změnit názor o zabití své rodiny, jelikož se tak očividně začala tak velmi starat o "morálního" Elijah?
Fakt, že tento masakr se nestane vybavenou záležitostí hned po první minutě epizody znamená, že to rozhodně má hodně potenciálu, aby to v následující epizodě skončilo velmi dobře nebo velmi špatně.
Proč je nejstarší Původní, Finn takový ochotný sám sebe obětovat?
To bude zřejmě souviset s Mikaley. Jak víme, jejich otec měl v sobě hluboké sebepohrdání a hlubokou hanbu spojenou s upírstvím a Finn se nakonec tak cítí také.

TVD Season 3 Opening Credits

24. února 2012 v 17:14 | ejunka |  TVD - FanVideo
Další povedená fan znělka.

Diary 06 "Nechci, nechci, nechci..."

21. února 2012 v 19:29 | ejunka |  About me
Víte, dějiny umění a celkově dějepis mám ráda. Pro mě, je to opravdu hodně zajímavý předmět. Historii mám ráda, ráda se o ní bavím, učím a čtu. Straověký Egypt, Karel IV, Jindřich VIII, Alžběta I, Gotika, Renesance a ano snad i Rokoko a Romantismus jsou zajímavá učiva, která se učím ráda. Ale začínaje 19.stoletím a realismem se ztrácím. Moderní umění mě nebaví. Manet, Monet, Degas všechna jména se mi pletou dohromady, polovinu z nich ani nevyslovím. A o dílech, která nevím, ke kterému autorovi mám co přiřadit, raději ani nemluvím.Kdo si má všechny ty malíře, sochaře a vůbec všechny umělce pamatovat.
Mám před sebou čtyři stránky a neumím z nich vůbec nic. Po třech týdnech, kdy jsme neměli školu, ale jenom praxi a prázdniny komu by se taky chtělo učit, že jo:-D Musela jsem si někomu postěžovat a blog je první kdo mě napadl, tak snad Vám daří v učení se líp než mě.

Game of Thrones: Oficiální Teaser s CZ titulky

20. února 2012 v 20:18 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Opakování je matka moudrosti a proto si teď zopakujeme druhý oficiální teaser k druhé sérii Game of Thrones. Ovšem tentokrát to bude i s českými titulky. Přeji pěkné pokoukáníčko a počteníčko.
To, že se na další sérii těším jako dítě na Vánoce ani snad nemusím zdůrazňovat.

S českými titulky se na video můžete podívat tady: www.edna.cz

Návštěvnost: 13.2. 2012 - 19.2. 2012

20. února 2012 v 19:45 | ejunka |  moje návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (13.2. 2012 - 19.2. 2012) je:
Pondeli: 29
Utery: 25
Streda: 24
Ctvrtek: 34
Patek: 28
Sobota: 20
Nedele: 34

Celkem: 194

Sněhurka a lovec (2012)

19. února 2012 v 19:39 | ejunka |  Filmy - novinky
Zdá se, že Kirsten Stewart se od upíří holky přesunula do pohádky. Jak se podle traileru, ale zdá nebude to zrovna v klasickém pohádkovém pojetí.

Příběh pojednává o vztahu mezi myslivcem a Sněhurkou. Nejprve je totiž myslivci nařízeno, aby vzal Sněhurku do lesa a tam, aby jí zbavil života. Ale myslivec se rozhodne jít jinou cestou a Sněhurku nechá naživu. Rozhodne se jí pustit, protože zjistí, že jsou k sobě něčím spoutáni, a tak spolu naplánují útěk.

V kinech ČR od: 31.05.2012

Julie Plec pro TV Line

19. února 2012 v 19:08 | ejunka |  TVD - News
Julie Plec-něco o Cassidy Freeman jako Sage:
"Postava, kterou hraje Cassidy Freeman je upírka, kterou potkáme v 16.epizóde s názvem '1912 '," říká. "Děj se odehrává 100 let dozadu, kdy byl Damon stále … takovým Damonem, který vyjde ze dveří v zlosti ze zklamání, když byl jeho bratr Stefan v roce 1864 mimo kontrolu. "

Dále producentka dodává, "Někde mezi rokem 1864 a pilotním dílem TVD, se stal Damon Damonem, kterého známe a milujeme a díky této epizodě do toho trochu víc nahlédneme - a zjistíme, co s tím Cassidyna Sage měla společné.
A narozdíl od našich milovaných Původních bude mít Sage významnou roli tak jako ve flashbacích i v přítomnosti.

Meredith a Alaric: