Březen 2012

True Blood - Vše, co zatím víme o páté sérii

31. března 2012 v 15:52 | ejunka |  TB - News
Jů, Eric má sestru. No to se opravdu těším. Těch novým postav je teda docela požehnaně. A spoilery k ději páté série jsou taky zajímavé. Zdá se, že nás čekají i nějaké flashbacky.

NOVÉ POSTAVY
  • Annie - matku Marcuse Bozemana bude hrát Dale Dickey. Její postava bude velmi uznávaná a silná členka vlkodlačí smečky, do které se vrátí, aby vykonala "nějaký rituál". Bude snad zahrnovat Alcida?
  • Danielle a Kenneth - dva další vlkodlaci.
  • JD a Rikki - zatímco Rikki je mladá vlkodlačice, postava JDho nejspíše ukazuje na Alcidova otce, kterému se nechce příliš sehnout hřbet před svým novým vůdcem smečky - Alcidem. JDho jsme už nejspíš viděli i v jeho vlčí podobě na konci čtvrté řady, když šel po Samovi.
  • Nora - Ericova upíří sestra a další Godricův potomek. Je inteligentní, umí prý skvěle lhát, hluboce miluje Erica, ale svůj život zasvětila vyšším cílům - pracuje pro Autority. Hrát ji bude Lucy Griffiths, kterou možná znáte jako Marianu z nejnovější adaptace Robina Hooda stanice BBC.

Game of Thrones Nový teaser - Hra se vrací

31. března 2012 v 15:31 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Do premiéry nám zbývají necelé tři dny. Tak proč si je nezkrátit krátkým polobaseballovým sestřihem.


Game of Thrones

31. března 2012 v 14:55 | ejunka
About series// O seriálu
News// Novinky o Game of Thrones, spoilery, rozhovory
Synops// popisy dílů
Promo videos// ukázky z dílů a seriálu

TVD// Ve finále známé i nové tváře

30. března 2012 v 10:50 | ejunka |  TVD - News
Kdo se vyhýbá jakýmkoliv spoilerům nedoporučuji pokračovat ve čtení, neboť se nám ve finále objeví jedna známá tvář, ale i pár zbrusu nových.
Během předposlední epizody minulé série se se všemi fanoušky srdceryvně rozloučila teta Jenna, která byla proměněna v upíra a obětována na oltáři, aby Klaus zlomil kletbu a stal se prvním žijícím Hybridem.

Zap2it potvrdil, že se Sara Canning ve finále třetí série zopakuje svou roli tety Jenny... s nečekaným zvratem. Nestane se z ní zombie, ani nic podobného. Místo toho se Canning objeví ve flashbacku, ve kterém nahlédneme jaký byl Elenin život, než jsme ji poznali v Pilotu.

Uvidíme zde i Eleniny rodiče Mirandu a Graysona Gilbertovi, které budou hrát místní herci z Atlanty. A však nečekejte pohled do hloubky rodičovského vztahu neboť -- mají jen stěží pár řádků textu. Převážně uvidíme svědectví toho, co už všichni víme. A to, že s vodou nejsou nejlepší přátelé.Game of Thrones Nový trailer - Není se kam schovat

28. března 2012 v 18:19 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Čekání na druhou sérii, která nás čeká už za týden, si můžete zkrátit tímto - pravděpodobně posledním - trailerem. Již z názvu je patrné, že ve Válce králů, nebude možné stát stranou. Nebude se totiž kam schovat.


TVD// E!Online spoilery

27. března 2012 v 20:09 | ejunka |  TVD - Interview
Máme pro vás dva menší spoilery ze světa TVD. Spoilery pro nás zajistil server E!Online. Nic zas až tak zásadního se z nich nedovíte, ale i tak pro jistotu, pokud si nechcete zkazit moment překvapení v seriálu, tak raději nepokračujte ve čtení.
Ian Somerhalder tweetnul, že poslední epizoda se jmenuje The Departed (Zesnulí). Nevíte proč je tomu tak?
Název The Departed odkazuje na ty, které Elena ztratila ve svém životě. Vzpomínáte na to, jak jsme vám prozradili, že bude flashback (záběry z minulosti) z noci, kdy zemřeli Elenini rodiče při autonehodě? Myslíme, že tohle bude ta smutná epizoda.

Je Matt Davis (Alaric) ve Vampire Diaries až do konce série, nebo ne kvůli jeho novému natáčení The Cult?
Podle zdroje přímo ze seriálu víme, že Matt Davis v současné době zvládá dvojí práci najednou, jak natáčení The Cult, tak i The Vampire Diaries. Takže se nemusíme domnívat, že by Alaric byl synem smrti….teda alespoň prozatím.

TVD// Rozhovor s Julií Plec

27. března 2012 v 15:29 | ejunka |  TVD - Interview
Po odvysílání premiéry 17.epizody udělali lidé z EW s výkonnou producentkou Julií Plec rozhovor, ve kterém odpovídá na některé otázky fanouškům. Hoříte touhou po tom, co nás čeká dál v sérii? Zde je malá nápověda, co očekávat.

Kdo píše Damonovi scénář?
Je to týmová práce. Kevin má však v tomto navrch, podle mého názoru. Miluji větu: "Pokud uvidím něco, co jsem předtím ještě neviděl, vsadím na to dolar."

Uvidíme někdy Eleninu temnou stránku?
- Záleží na tom, jak definujeme slovo temnou.

Snažím se zjistit, kdo je více nejistý v lásce, či Vicki z první série, nebo Rebekah?
- Vickiuna touha po pozornosti a lásce se zrodila z nestabilního domácího prostředí. Rebekah se zasekla jako tvrdohlavá dospevající mladší sestra, která přišla o matku.

Bude někdy Bonnie proti Damonovi a Stefanovi kvůli jejich rozhodnutí proměnit Abby proti její vůli?
- Ano a Bonnie bude na ně dlouho (celkem právem) naštvaná.

Dostane se Damonovi uznání od Stefana za všechno dobré, co udělal? Stejně jako když zachránil Caroline před Tylerem. On takto postupně odhaluje svou dobrou stránku, ale jeho skutky často bývají nedoceněné.
- Damonovy dobré skutky jsou uznávány hlavně tím, že ho postavy mají rády i když je špatný.

Mám rád jak nás každý týden dokážete překvapit novou okouzlující epizodou. Chtěl bych vědět, kde čerpáte inspiraci. co děláte, pokud vás zrovna nepolíbí múza?
- Přemýšlím nad nejvíce logickým možným krokem postavy a pak to bud udělá nebo ne.

TVD// Extended Promo 3x18 - The Murder of One

24. března 2012 v 19:59 | ejunka |  TVD - Promo video
Já vim, ještě jsem neviděla ani dnešní díl a už se těším na další. Jak to vypadá Rebeca čmuchala moc nápadně a Stefan přišel na to, kde je ten bílí dub. A co to zase dělají chudákovi Damonovi. On má na to vážně pech, vždycky ho někdo někde přiváže a mučí. Že to musí pokaždé odnést on. Každopádně to vypadá na dost akční epizodu. I Sage se mi začíná líbit:)

S CZ titulky tady.

Hostitel od Stephenie Meyerové jako film v roce 2013

24. března 2012 v 15:40 | ejunka |  Filmy - novinky
Opět přidám něco do soudku filmových novinek. Zcela náhodou, jsem na youtube narazila na trailer k The Host. První jsem myslela, že je to trailer na knihu, ale ono ejhle je to na film. The Host jinak Hostitel je kniha od Stephenie Meyerové, která, je i autorkou Twilight Ságy. Jak se zdá někdo se rozhodl zfilmovat další její knihu.
Premiéru by měl mít někdy v březnu roku 2013. Tak uvidíme.


TVD// Proč podle Candice nemůžou být Klaus & Caroline pár?

23. března 2012 v 17:18 | ejunka |  TVD - Interview
Candice se při rozhovoru HollywoodLife.com svěřila, že Klaus a Caroline nikdy jako pár fungovat nemůžou, protože, no, prostě proto, že je Klaus příliš zlý.

Pamatuji si, když upíří nováček Caroline potřebovala Stefana, aby jí ukázal, jakým na svoje tesáčky? No, student se oficiálně stává učitel, když se v dnešní epizodě vezme Caroline pod svá křídla nového žáka: Bonninu odcizenou maminku Abby (Persie White)! "Caroline se tuhle sérii staví tak hezky do role matky," říká Candice HollywoodLife.com.

Nebojte se, že by byla Caroline zavaleni snahou zvládnout první Mystic Fallského hybrida čarodějnice/upír. Taková věci bohužel nemůže existovat! "Abby je oficiálně v přeměna v upíra a nemůžete být obojí," vysvětluje Candice. "V epizodě se dozvíte o tom, jak vás, jako čarodějku ovlivňuje přeměna a ztráta vašich sil."

TVD// Spoiler od E!Online

23. března 2012 v 17:10 | ejunka |  TVD - News
Víc líbacích scén, no tak to jsem oopravdu zvědavá. A Tyler s Caroline? Já bych byla radší pro Klause s Car, ale necháme se ještě překvapit.

ThomasJones: Blíží se nějaké scény s Damonem a Elenou? Stefanem a Elenou?Jak se pohne dopředu tento milostný trojúhelník?
Podle velmi spolehlivého zdroje, nás bude trojúhelník Damon-Elena-Stefan pořádně šokovat, až skončí jarní pauza ve vysílání a seriál se vrátí s epizodou"Heart of Darkness". Takže, Delena a Stelena fans, připravte se na bitvu! A nezapomínejte: producentka TVD, Julie Plec nám řekla, že ve finálových epizodách se budou všechny postavy líbat více než v úplně všech epizodách dohromady.
Molly: Co můžeme očekávat od Tylerova návratu? Co to znamená pro Caroline a Klause?
Tyler se vrátí v epizodě "Heart of Darkness" a přináší s sebou velkou sexy scénu, mezi ním a Caroline. Doufejme, že to Klaus nezjistí! Ne, vážně ne. Víte, jak je k němu Tyler připoután a to všechno? To by nedopadlo dobře.

Trailer: Sněhurka a Lovec

23. března 2012 v 17:04 | ejunka |  Filmy - novinky
Příběh pojednává o vztahu mezi myslivcem a Sněhurkou. Nejprve je totiž myslivci nařízeno, aby vzal Sněhurku do lesa a tam, aby jí zbavil života. Ale myslivec se rozhodne jít jinou cestou a Sněhurku nechá naživu. Rozhodne se jí pustit, protože zjistí, že jsou k sobě něčím spoutáni, a tak spolu naplánují útěk.

V českých konech od 31.5.2012

Trailer: Abraham Lincoln: Lovec upírů

23. března 2012 v 17:02 | ejunka |  Filmy - novinky
Už druhý trailer na tento film. Jsem docela zvědavá a určitě si ho stáhnu až to pujde.V českých kinech ho můžete vidět od 19.7.2012

V pořadí šestnáctý prezident Spojených států amerických Abraham Lincoln přišel ještě jako malý chlapec o matku, která byla napadena upírem. Lincoln přísahal, že pomstí její smrt a vyhlašuje všem upírům na světě vendetu.