Duben 2012

Návštěvnost: 16.4. 2012 - 22.4. 2012)

29. dubna 2012 v 18:36 | ejunka |  moje návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 86
Utery: 53
Streda: 37
Ctvrtek: 34
Patek: 34
Sobota: 30
Nedele: 51

Celkem: 325

Diary 08 "nebudu tu"

27. dubna 2012 v 13:08 | ejunka |  About me
Ahoj, moji drazí návštěvníci. V první řadě bych chtěla oznámit, že dneska jedu na chatu a budu tam až do neděle, takže o víkendu nečekejte žádné články. Ale v neděli bych měla přijet domů brzo (snad) tak, třeba se ozvu.
Taky jsem v pondělí dělala přijímačky na nástavbu a jupí jé vzali mě. Teď ještě zvládnout závěrečky :)
Když jsem si včera, jela vyzvednout výsledky dokonce jsem i cestou tam řídila. Od té doby, co jsem udělala řidičák už je to měsíc a já teď poprvé seděla za volantem. Měla jsem zlomený malíček, a tak jsem nemohla řídit. Ale dobrý, ani jednou mi to nechcíplo, i když jsem tu naši octavku celkem túrovala. Má totiž mnohem větší výkon než auto v autoškole a je taky dost citlivější. Takže při rozjíždění se občas lidi ohlídli:-D A mamka se držela sedačky, jak kdybych nás chtěla v tom autě zabit.

Game Of Thrones: 2x05 - "The Ghost of Harrenhal" Trailer

26. dubna 2012 v 21:09 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Trailer k pondělní epizodě Game of Thrones. Tentokrát bohužel bez titulků. Pokud se objeví přidám je.

TVD// Spoiler od Iana pro E!Online

26. dubna 2012 v 8:39 | ejunka |  TVD - News
1. Stefan a Damon uzavřou dohodu! Ian prozrazuje: "Oba bratři se dohodnou - Pokud si vybere tebe, já opustím město, pokud si vybere mě, ty opustíš město, aby to nebylo tak divné. Oba se na tom shodnou. A skvělé je na tom to, že tato dohoda je ještě více sblíží. A tu myšlenku miluji." Ok, ale ať tvůj a zadek tvého bratra zůstane v Mystic Falls! Dík.

2. Milostný trojúhelník bude ukončen. "Elena udělá rozhodnutí. Po tom, co Damon zemře, bude mít pouze jednu možnost." Po nesnesitelně dlouhé pauze se zasmál a řekl: "Kdo ví, je to možné. Uvidíme!"

3. Ian trvá na tom, že je v pořádku, aby vyhrál nebo ztratil Elenu. "Víte, co je legrační," říká sexy Ian s polovičním úsměvem. "Paul a já jsme o tom vtipkovali, protože se dobře známe a máme se rádi a každý chce, aby každý vyhrál, ale někdy, když prohrajete, něco získáte. To je metafora platná v životě. Jen si pamatujte, druhé místo je první poražený."

TVD// Julie Plec pro TVLine o Elenině rozhodnutí

25. dubna 2012 v 21:21 | ejunka |  TVD - Interview
Jak líbačka Eleny a Damona změní jejich vztah v následujících epizodách?
To, co se teď děje s Damonem a Elenou i se Stefanem a Elenou, stojí za hodně zkoumání a hodně přemýšlení. Jak jsme viděli ve vztahu Damona a Eleny v minulosti, ti dva k sobě navzájem nepřestávají být přitahováni, ale očividně je tu něco, co Elenu drží zpátky a to oprávněně - prošli spolu mnohým, a ne všechno bylo nutně dobré. Jak se blížíme ke konci série, klíčovým slovem pro Elenu je "zmatenost". Bratři se musí rozhodnout, jestli jí nechají to promyslet, nebo jestli dosáhnou bodu, kdy se pro ně ta zmatenost stává frustrující.

Takže je tu mírová smlouva, mezi Damonem a Stefanem, něco jako "Jakkoli se rozhodne, my budeme v pohodě"?
Rozhovor o tom, jaké to bude, až se rozhodne, se odehraje v sekundách před poslední epizodou. Je to vlastně introspektivní, příjemný a emotivní moment mezi bratry. Je to scéna, kterou mám opravdu ráda a myslím, že i ostatní by jí mohli mít rádi.

TVD// 3x20 "Do Not Go Gentle" Extended Promo

21. dubna 2012 v 16:17 | ejunka |  TVD - Promo video
Už, aby byl další pátek. 19.díl byl úžasný. Scény mezi Damonem a Elenou byli pěkné. Škoda jen, že Elena to dělala jen proto, aby zjistila jestli k Damonovi něco cítí - ikdyž podle mě cítí. Je fajn, že jim Rose fandí, aspoň někdo.
Tak nějak jsem nečekala, že hned odhalí z které pokrevní linie jsou Damon se Stefanem, takže skutečno, že tohle ještě nevíme mě nikterak netrápí. Ale to s Esther. Aáá jak já ji nemám ráda. To jsem fakt zvědavá co si na ně vymyslí v dalším díle.

Promo s CZ titulky je tady: edna.cz

TVD// Heart of Darkness Producer's Preview

19. dubna 2012 v 19:29 | ejunka |  TVD - News
Myslíte, že se ještě v této sérii dozvíme z čí pokrevní linie jsou Damon se Stefanem? Hrozně se těším na scénu s Rose. Snad bude delší než v traileru:) TVD mi vážne chybělo po tu dobu co měli vysílací pauzu. Takže jsem hrozně natěšená na celý díl.
A s cz ditulky se koukněte tady: edna.czTVD// 3x22 „The Departed„ Synops

19. dubna 2012 v 19:27 | ejunka |  TVD - popisy dílů
Odhodlán ochránit svou sestru, učiní Jeremy rozhodnutí, které změní naprosto vše. V drsné realitě její současné situace, Elena touží po jednodušších časech, když byli její rodiče a teta Jena stále na živu a její největší starostí byl její vztah s Mattem. Stefan a Damon spolu kvůli úkolu opouštějí Mystic Falls, ale brzy se rozdělí, když Elena jednoho z nich potřebuje. Caroline a Tyler jsou nuceni učinit život měnící rozhodnutí. A nakonec Bonnie uzavře tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

TVD// 3x21 „Before Sunset„ Synops

19. dubna 2012 v 19:19 | ejunka |  TVD - popisy dílů
Klaus dál jedná podle svého záměru opustit s Elenou město, ale setká se s odporem od překvapivého nového nepřítele. Bonnie přivolá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se události vymknou kontrole, Elena musí ochránit Caroline a Damon a Stefan získat Tylerovu pomoc. Mezitím Bonnie a Jeremy podstoupí děsivé riziko, aby se ujistili, že bude její kouzlo efektivní. Damon a Stefan mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

TVD// Delena, Stelena a Jeremy

17. dubna 2012 v 18:50 | ejunka |  TVD - News
V Paley Center se to opět hemžilo hvězdami a Julie Plec byla tentokrát velmi výřečná, a tak zde nechyběli ani všeteční reportéři z Zap2it, kteří se snažili zjistit něco zajímavého, co nás čeká v nejbližší době. Varuji předem, že se zde vyskytují SPOILERY.

Nejprve se koukneme, co nás čeká hned v příští epizodě, konkrétně mezi Damonem a Elenou, jejichž vztah momentálně nezažívá nejlepší období. Damon od chvíle, kdy Elena na plese odmítla jeho velké "Miluji tě." kolem sebe vystavěl stěnu. Stejně tak ani Elena není potěšena jeho posledními rozhodnutími, mezi které patří například dělat společnost Rebecce, či proměnit mámu její nejlepší kamarádky v upíra.

Některé z těchto hranice se zřítí, když se spolu v příští epizodě vydají na výlet autem, aby navštívili Jeremyho v Denveru. A očekávejte velmi důležitý Damon/Elena moment - opět doplněn velmi intenzivní hudbou. "Můžu prozradit, že patří, když ne mezi vesmírné a světové žebříčky, tak rozhodně mezi 5. nejlepších písniček celého seriálu," říká Plec. "Ta senzační píseň je od Florence & The Machine."

Game of Thrones: 2x04 - "Garden of Bones" Trailer

17. dubna 2012 v 18:49 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video
Název příštího je "Zahrada kostí" a tady se na něj můžete podívat i s cz titulky: edna.cz


TVD/TCS - "1Night 2 Die 4"

17. dubna 2012 v 18:38 | ejunka |  TVD - Promo video
Jediná noc, pro kterou zemřít hlásá slogan CW, která se nás zase rozhodla zásobit společným videem na Vampire Diaries a Secret Circle, kde zahlédneme i pár nových záběrů nejméně ze dvou blížících se epizod.


Návštěvnost: 9.4. 2012 - 15.4. 2012

16. dubna 2012 v 21:28 | ejunka |  moje návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 56
Utery: 34
Streda: 34
Ctvrtek: 34
Patek: 30
Sobota: 32
Nedele: 30

Celkem: 250

TVD// Julie Plec o závěru 3. série

15. dubna 2012 v 18:14 | ejunka |  TVD - News
Zachvilku už tu budeme mít konec třetí série a Julie Plec prozradila několik spoilerů k jejímu závěru.

Výkonná producentka a scénáristka Julie Plec v rozhovoru pro The Hollywood Reporter ve čtvrtek večer v Paley Center prozradila, co nás čeká v blížících se posledních čtyřech epizodách. Nenechte si ujít příští epizodu, kde se Damona a Elena vyjedou na výlet za Jeremym (kde Damon zjistí zajímavý fakt o jeho baseballových dovednostech), či 20. epizodu, kde se opět, tentokrát ale i s celou Mystic Falls střední, ocitneme na tanečním parketě z roku 1920 (čekejte velkou Stefan-Elena chvíli).

Oh, Death

15. dubna 2012 v 16:57 | ejunka |  Supernatural - Videos
Ach, jak já tu písničku ze Supernatural žeru:)