Květen 2012

Upotávka na Upíří Deníky z TV Nova

30. května 2012 v 21:20 | ejunka |  TVD - Promo video
Co říkáte na dabing? Mě se te tda zatím nepáčí moc..

Desmod - Umelý svet

28. května 2012 v 14:47 | ejunka |  HUDBA
Příští pondělí dělám závěrečky písemné, tak se omlouvám za moji chabou aktivitu. Snažím se totiž v haldě papírů, které se mi za ty tři roky nastřádali udělat aspoň trochu pořádek a vypsat si témata, které u závěreček budou. A musím říct, že to jde pomalu.
Všem, které závěrečky/maturita teprve čekají, doporučuju si všechny papíry pečlivě zakládat nebo už se jich nedohledáte. Příští rok na nástavbě to určitě budu dělat i já:)

No abych řekla pravdu ani se tak neděsím písemných jako ústních a praktických. Ale to se teprve uvidí, co si vylosuju na praktické. Já se jenom modlím, aby to bylo něco jednoduchého.

A tady je písnička od slovenské kapely Desmod, kterou poslouchám několik dní pořád dokola:)


Návštěvnost: 21.5. 2012 - 27.5. 2012

28. května 2012 v 14:21 | ejunka |  moje návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012) je:
Pondeli: 38
Utery: 21
Streda: 17
Ctvrtek: 25
Patek: 22
Sobota: 19
Nedele: 22

Celkem: 164

Rozšířené popisy červnových epizod

26. května 2012 v 17:51 | ejunka |  TB - News
V poslední době jsou to samé viea a žádné pořádné spoilery v textové podobě. Konečně jsem se dočkala:-)
Doteď jsme si, co se prvních tří dílů týče, museli vystačit s krátkými a víceméně nicneříkajícími preview epizod. HBO nyní vydalo ke všem červnovým epizodám podrobnější obsahy.

5x01 Turn! Turn! Turn!
Sookie a Lafyette se musejí vyrovnávat s následky, které na Taře zanechalo střílení, zároveň se musí postarat o svinčík po mrtvé Debbie. Erica a Billa mezitím navštíví Nora, členka Autorit a Ericova sestra. Vlkodlaci hledají svého vůdce smečky Marcuse a zamíří rovnou za Samem. Poté, co Bill odjede, začne si Jessica užívat a uspořádá v domě party. K Jasonovi se staví na "návštěvu" Steve Newlin a Terryho PTSP (posttraumatická stresová porucha) z války se začne znovu ozývat poté, co k němu přijede Patrick Devins. Za Sookie se staví Alcide, aby ji varoval před uprchlým Russellem.

Návštěvnost: 23.4. 2012 - 20.5. 2012

26. května 2012 v 16:41 | ejunka |  moje návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (14.5. 2012 - 20.5. 2012) je:
Pondeli: 10
Utery: 21
Streda: 17
Ctvrtek: 31
Patek: 18
Sobota: 21
Nedele: 29

Celkem: 147

Vyrob si tričko "SKULL CUT OUT"

26. května 2012 v 14:33 | ejunka |  Vyrob si
Nedávno jsem hledala nějaký delší top, který bych si mohla pořídit k legínám a narazila jsem na tento tutoriál. Je to tričko s vystřiženou lebkou a vypadá to celkem dobře. Výroba je jednoduchá. Já to sice ještě nezkoušela, protože doma nemám žádné takové tričko, ale až ho seženu, určitě vyzkouším.
Můžete zkusit i nějaký jiný obrázek. (kříž, stylizovanou postavu, kočku, apod...)

SKULL CUT OUT by se dalo přeložit jako vystřižená lebka.

Budete potřebovat:
-nějaké větší pánské tričko jakékoliv barvy (popřípadě jiný kus oblečení kam si budete chtít obrázek vystřihnout)
-nůžky
-křídu nebo mýdlo na nakreslení návrhu

Postup ve videu:

Inspirace:

Trailer k epizodě 2x09 "Blackwater"

25. května 2012 v 17:59 | ejunka
Hra o trůny se nezadržitelně blíží ke svému konci a je před námi předposlední epizoda, která nese název: "Černovoda". Troufáme si tvrdit, že vrcholu této série se dočkáme již právě v této epizodě. Čeká nás bitva o Královo přístaviště - první velké střetnutí mezi adepty o trůn, které nám tvůrci seriálu připraví. Těmito adepty jsou Joffrey Baratheon a jeho strýc Stannis Baratheon. Fanoušci, kteří mají rádi boj a napětí si v této epizodě bezpochyby přijdou na své.

Jaké bude mít tato bitva rozuzlení? Kdo přežije a kdo naopak ne? To vše se dozvíme na začátku příštího týdne. Pokud jste ale nedočkaví, podívejte se na trailer, který Vám přinášíme s českými titulkami.


Promo k epizodě 2x09 "Blackwater" Válka králů

25. května 2012 v 17:54 | ejunka |  Game of Thrones - Promo video


A máme tu další video, které nám osvětlí, kdo vlastně patří k těm, co vznášejí nárok na Železný trůn. A že jich není málo. Pět králů bojuje o privilegium vládnout Západozemí. Otázkou je, kterému z nich se to podaří, protože vládnout může jen jeden. Video je s českými titulky tady.


True Blood Season 5: Vampyr Tease

23. května 2012 v 15:03 | ejunka |  TB - Video
Video s autoritami, které se konečně mají objevit v páté sérii. Už se na těším :) Snad o nich bude řečeno víc než o vílách.

True Blood: Neplačte. Je zpátky.

21. května 2012 v 21:59 | ejunka
11. 6. 2012 to je datum začátku páté série True Blood. Tak neplačtě už se blíží:)

První info o 8. řadě

21. května 2012 v 14:08 | ejunka |  Supernatural - News
O 8. řadě zatím nevíme prakticky nic, tak shrneme aspoň to, co už víme.
- Supernatural se bude příští sezónu párovat s novým seriálem Arrow a odstěhuje se na středeční večery (ke stažení bude ve čtvrtek).
- 8. série bude mít celkem 24. dílů.
- První díl 8. řady bude v celkovém pořadí již 150-tým dílem SN.
- První díl 8. řady bude režírovat Jensen Ackles.

Můj názor na poslední díl The Vampire Diaries

20. května 2012 v 18:30 | ejunka |  TVD - News
Ano vím, že už přicházím s křížkem po funuse, ale pořád jsem se nedostala k tomu ho zveřejnit. Chtěla jsem k němu přidat nějaké video vystihující poslední díl, ale na žádné jsem nenarazila. Až konečně dneska:) Já vím je to trochu delší, ale potřebovala jsem se podělit o svůj názor.
Proč jsou jenom prázdniny tak dlouhé? :-D Já to nepřežiju do začátku čtvrté série…

Díl opravdu skvělí, jenom nevím, jak si zvyknu na Klause v jiném těle, on přece jenom Joseph Morgan měl svoje kouzlo. Jinak nemám co vytknout. Jsem ráda, že neumřel, protože když ho Rick probodl tak jsem si říkala "Nenene, to přece nejde." Chudák Caroline, ale jsem ráda, že trojúhelník Caroline, Tyler a Klaus ještě není úplně uzavřený.
Samozřejmě jako fanoušek Deleny jsem byla trochu zklamaná, ale to se dalo čekat, že se Elena rozhodne pro Stefana. Ovšem ve čtvrté sérii se toho může ještě hodně udát obzvlášť, když Meredith Elenu tak zázračně vyléčila:) Nesmíme přestat doufat! Koneckonců dozvěděli jsme se, že Damon se s Elenou setkal dřív než Stefan. A Elena by si na to teď měla vzpomenout, i na všechny ostatní věci, které ji Damon řekl a donutil zapomenout.
Bonnie zdá se, že se vydala stranou temné magie. Dobrá zpráva, konečně už třeba nebude tak upjatá.
Po skončení 21. dílu mě napadlo, že jediná možnost jak se zbavit Ricka je udělat z Eleny upíra. Jen mě nenapadlo, že se to stane tak brzo.
Skvělí díl, jen nám neprozradily nic moc z dějové linie čtvrté série, teda prozradily, ale ne tak úplně. Ten konec, když Elena otevřela oči, byl až podezřele podobná Rozbřesku. Jen doufám, že se neboud držet knihy a neudělají z Eleny anděla...
A co Váš názor na poslední díl TVD a další sérii?


Two Steps from Hell - Freedom Fighters

20. května 2012 v 18:29 | ejunka |  HUDBA
Rajská hudba pro moje uši:) Právě na tomhle videu si už pár dní ujíždím.

David Rath na MS 2012 USA - FINSKO

20. května 2012 v 18:27 | ejunka |  Co se jinam nevešlo
Škoda toho včerejšího zápasu se Slovenskem. Mohli jsme hrát o zlato. Ale co už, bronz je taky fajn, je to taky medaile a řekla bych, že zasloužená. Konec konců porazili jsme oba domácí týmy, Švédy i Finy.
Takže DĚKUJEME!!!


ČEŠI DO TOHO

18. května 2012 v 13:09 | ejunka |  Co se jinam nevešlo
Dokoukala jsem zápas mezi Českem a Švédskem a ještě hodnou chvíli jsem se usmívala jak měsíček na hnoji. Po tom co jsme předváděli v prvních zápasech, tohle byl skvělí výkon. Chvílemi jsem i zapomínala dýchat, hlavně když se hrálo na naší třetině. Ale kluci to zvládli senzačně. Michálkův gól 25 sekund před koncem, no klobouk dolů. Určitě náš nejlepší zápas zatím na mistrovství. Snad to tak půjde i dál.

A v sobotu to bude docela zajímavé, Češi vs. Slováci. Říkám si, ať vyhraje ten lepší… snad ti lepší budeme my. Ne, že bych to Slovákům nepřála, já jim to přeju. Přece jenom letos hrají fakt dobře a včera to dokázali, když porazili Kanadu.
Ale já ve fandění neznám přítele. Prostě ČEŠI DO TOHO!!!