Červenec 2012

TVD// První šťavnaté spoilery k 4. sérii

29. července 2012 v 17:16 | ejunka |  TVD - News
Julie Plec a další herci měli upovídanou náladu a prozradili několik velmi zajímavých SPOILERŮ.
Takže, kdo nechce vědět nic o 4. sérii ať tohle rači nečte:) Nevím sice kdy přesně se některé věco dehrají, ale máme se rozhodně na co těšit.

TVD// Comic-Con 2012: The Vampire Diaries Panel

29. července 2012 v 14:59 | ejunka |  TVD - News
Jako každoročně se za velkou louží konal sraz fanoušků všech žánrů na Comic-Conu a pochopitelně ani fanoušci Vampire Diaries nebyly ušetřeni a měli možnost zeptat se svých oblíbenců na několik otázek. Jak tedy vypadala letošní upíří panel a co nového jsme se dověděli?

Herci se po prázdninách vracejí zpět na plac | Zatímco všichni studenti si užívají sluníčka, v Mystic Falls se už více jak před týdnem začalo s natáčením 4. série the Vampire Diaries, a tak diváci i čtenáři webu už mohli shlédnou první záběry z prvního dílu, kde jste mohli mimo jiné zaslechnout, jak Damon Stefanovi říká: "A teď má svět dalšího zadáka, bravo bratře."

Supernatural Spoilery k 8.řadě

27. července 2012 v 15:09 | ejunka |  Supernatural - News

- Od samotných herců je potvrzeno, že se se vrátí Castiel, Bobby i Crowley.
- Mark Shepherd zmínil možnost, že Crowley vůbec není démon, protože za celou dobu jeho výskytu v seriálu mu ani jednou neprobleskly oči.
- Misha Collins si je téměř jist, že by se vztah mezi Castielem a Deanem mohl časem vrátit do normálního stavu.
- Mezi sedmou a osmou řadou uběhne 1 rok.
- Samovi flashbacky do minulosti budou mnohem veselejší než Deanovi. Sam měl možnost užívat si života a "čichat k růžím."

- Monstrum, které pomůže Deanovi utéct z očistce bude upír Benny Role. Bude ho hrát herec Ty Olsson. Jejich útěk bude spočívat na vzájemné pomoci typu "já potřebuju tebe, ty potřebuješ mě." Dean si toto tajemství nechá před Samem pro sebe.


Taken 2 (96 hodin: Odplata)

14. července 2012 v 17:32 | ejunka |  Filmy - novinky
Pamatujete, jak jsem psala o filmu Taken (96 hodin) v hlavní roli s Liamem Neesonem? Film popisuje příběh tatíka, kterému unesou dceru. Aby to bylo zajímavé taťulda je bývalý americký špion a jeho dceru neunese jen tak někdo ale rovnou albánská mafie obchodující s bílým masem. 96 hodin je čas, který má Bryan (Liam Neeson) na získání své dcery zpět jinak se nadobro zmizí a už ji nikdy nenajde.
A právě jsem dočetla velmi milou zprávu o tom, že se chystá Taken 2 (96 hodin: Odplata). A co se nestane? Otec jednoho z padlých albánských zločinců unese z pomsty Bryanovu manželku. No a celý kolotoč střílení, kopání a rozdávání pěstí začíná nanovo.

Premiéra filmu je naplánovaná na 11.10.2012
Trailer s CZ titulky tady

Nad Twilight ságou se zřejmě nestmívá

14. července 2012 v 17:23 | ejunka |  Twilight Saga
Na tento článek jsem narazila severu gorilla.cz. Nevím jestli bych přežila remake Twilight Ságy, ikdyž nejspíš všechny jiné verze by byli lepší pokud by tam nebyl Pattison. Toho už sem neměla ráda v HP.

Twilight sága vzbuzuje moře negativních reakcí, emoce (nejen) náctiletých slečen ždímá až do krve a vydělává tak nehorázné množství peněz, že mezi filmovými studii rozpoutala otevřenou válku o každou upíří knižní předlohu, ze které čpí nějaký ten potenciál na davové šílenství. A tak se samozřejmě mnozí z nás ptají, zda hodlá studio Lionsgate opravdu podříznout svou dojnou krávu už letos v listopadu, kdy přijde do kin druhý Rozbřesk, který má celou story patřičným způsobem završit.

Server Bloody Disgusting tvrdí, že Lionsgate (vlastnící Summit Entertainment, který stojí za současnou podobou Twilight ságy) své dítko rozhodně pohřbívat nebude. Ba co víc, už teď prý probíhají interní diskuse, jak co nejúčinněji navázat na veleúspěšnou filmovou řadu. Ve hře je další pokračování příběhu ústředních postav, dále pak spinoff a odepsaná není ani možnost remaku, o jehož realizaci server své čtenáře horlivě ujišťuje.

Trochu chybné údaje na mapě v seriálu Stargate

3. července 2012 v 19:58 | ejunka |  Co se jinam nevešlo
Začali prázdniny a člověk teď má mnoho volného času. Chudí studenti jistě znají. Proto se teď dívám na seriál Stargate SG-1 pod českým názvem ho znáte jako Hvězdná brána. Dobrá seriál, vážně. V jednom díle, první série, který byl mimochodem, natočený někdy v roce 2000 jsem si všimla, že Američani mají docela zastaralou Evropy. Musela jsem to prostě vyfotit a ukázat vám to.

↓↓ Kliknutím se obrázek zvětší ↓↓
imagebam.com

Nové postavy v TVD

2. července 2012 v 12:47 | ejunka |  TVD - News
Chjo, další ufňukaný skrček bez rodičů, to nám v Mystic Falls opravdu scházelo.
Naše hlavní partička v Upířích denících se rozroste o šestnáctiletou dívku April, která se vrátí zpět do městečka kvůli úmrtí v rodině. Z dětství si pamatuje Elenu i Jeremyho a posledních pár let byla pryč na soukromé škole. Tvůrci ale také hledají někoho mnohem nebezpečnějšího - doslova přeloženo jako děsivě sexy herce (s důrazem na to děsivě), který by ztvárnil postavu jménem Connor. Ten je popisován jako "vysoce trénovaný vraždící stroj", tedy vlastně nic moc zvláštního na nováčka v Mystic Falls. Obě role jsou víceepizodní, takže lze očekávat, že minimálně v první části čtvrté série TVD budou obě postavy velmi důležité.