Srpen 2012

eric & sookie || yesterday I died, tomorrow's bleeding

31. srpna 2012 v 17:09 | ejunka |  TB - Video
True Blood skončilo a tak jsem se uchýlila k chabé náhražce ve formě videjí.Tohle je pěkné video s Ericem a Sookie.


The Secret Circle

31. srpna 2012 v 14:10 | ejunka |  Další seriály
Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.
Seriál běžel na stanici CW (The Vampire Diaries, Supernatural). Bohužel druhé série se už nedočkáme neboť CW tento seriál už pro 2. sérii neobnovila. Škoda, poslední díly byli napínavé a druhá série by jistě stála zato.


Layout 10 "Harry Potter"

31. srpna 2012 v 12:22 | ejunka |  Desing
Konečně mám nový layout a musím říct, že jsem s ním hodně spokojená. Několikrát jsem ho předělávala než jsem s ním byla spokojená. Tmavý vzhled nebyl původně můj záměr, měl být světlý (krémový), ale nakonec mi vzniklo pod rukama tohle. Možná je to tím, jak se prázdniny chýlí ke konci a já z toho začínám mít trochu deprese. Nebo je to tím, že se mi k HP tmavá hodí víc. Ať tak čí tak, snad se vám líbí tak jako mě.


Téma: Harry Potter a relikvie smrti
Barvy: Fialová, šedá, bílá
Spokojenost: 95%
Od: 30.08.2012

Filmy, které očekávám v druhé polovině roku 2012

31. srpna 2012 v 11:29 | ejunka |  Filmy - novinky
Filmy, které teprve budou mít premiéru v roce 2012 a které bych chtěla vidět.Filmové novinky roku 2012, které už jsem viděla představím v dalším článku.
Třeba se najde někdo, kdo některý z filmů také očekává a podělí se o to semnou v komentářích.

The Hobbit - An Unexpected Journery


Jako milovník Pána prstenů si přece nemůžu nechat ujít ani Hobita, ne?! Premiéra filmu v českých kinech je 13.12.2012.
"Hobit" sleduje cestu ústřední postavy Bilbo Pytlíka, který se vydává na dobrodružnou výpravu. Díky čaroději Gandalfu Šedému se Bilbo ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Jejich cesta je zavede do divočiny, přes tajemné země, kde se to hemží zlobry a skřety, smrtelnými obřími pavouky a kouzelníky. Bilbo na cestách narazí na někoho, kdo mu navždy změní život... na Gluma. Získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", jenž skýtá nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý, zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže ani tušit.


Bonusová scéna z finále 5. řady

29. srpna 2012 v 18:08 | ejunka |  TB - News
A True Blood je opět za námi. Podotýkám, že mi tento seriál zpříjemnil prázdniny a opravdu nemůžu litovat toho roku čekání. Za mě, skvělá série. Konečně trochu oddych od trojúhelníku Eric/Sookie/Bill. Poslední epizoda byla stejná jako ostatní poslední epizody předchozích sérií. A tudíž, utnutá v tom nejlepším. Nemám jim to za zlé, jen je člověk pak napjatý jak kšandy.
Taky je tu jedna bonusová scéna k poslední epizodě. Podívejte se na ni. Stojí to zato!! A s CZ titulky tady: edna.cz


Scény Nora/Eric dokonalé. Jsou to moje oblíbené postavy a jsem ráda, že Nora tuhle sérii přežila bez větší újmy. Přiznávám, že jsem se o ni trochu bála.
Pam a Tara. Ach, vrním nad nimi blahem. Pam je úžasná postava sama o sobě, což o Taře říct nemůžu. Tu jsem neměla ráda už od první série. Ale spolu tvoří dokonalou dvojku. Jsem ráda, že nakonec skončili spolu. I když nepochybuju, že se jejich vztah neobejde bez jistých potíží. Přece jen obě jsou dost..svéhlavé?
Na rozdíl od téhle čtverky mi Jasson začíná lézt pořádně krkem. Někdy v půlce dílu jsem si říkala, že by mě vůbec nemrzelo, kdyby zemřel on. Bohužel se tak nestalo a jeho mluvící vidiny v podobě jeho rodičů můžou pokračovat. Dost pochybuju o tom, že to jsou opravdu jeho rodiče a ne jen nějaké zlé bůh-ví-co (ale jak podotkla moje kamarádka, v jejich rodině nikdo neví). Ať už to je co je to, věřím, že v další sérii Jasson díky nim udělá pořádnou paseku.
Pak tu máme Andyho Bellefleura. Opravdu, co ten bude dělat se čtyřma miminama?! Dost si to u Holly podělal. Ovšem ten vílí porod mě dostal, že prej prasklo mi světlo.
Co se týče linie vlkodlaků, to bylo podle mě vyřešeno dobře a bez dlouhých protahováků.
Měňavci, ti mě už začínají trochu nudit. Ale budiž Sam a Luna jsou dobré postavy. Jen Sam je tam vyslečenej až moc často…Jo to kdyby tam takhle vystavovali Erica (jo, to by se mi líbilo víc).
Málem bych zapomněla na Sookie, ale k té nemám moc co říct, nijak se v tom mohle díle neprojevila (vůbec mi to nevadí). Čímž se konečně dostáváme k Billovi. Pořád jsem hledala kde je zakopanej pes, jak furt Salome tvrdil, že ona je vyvolená. A ono ouha, vyměnil krev Lilith za krev se stříbrem. Dobrý podraz. Což, ale nebylo největší překvapení (se smrtí Salome jsem tak nějak počítala). Nejvíc mě dorazila poslední scéna. Bill vypije krev a pak se rozprskne a já si říkám "Co?" a pak se začne zase formovat zpátky. Ten moment už jsem byla nalepená na obrazovce, pusu otevřenou a ani sem nemrkala. A první slova co mě napadla? Co to ku*va je?! K tomu konci nemám slov, jen můžu říct, že se mi líbil a jsem ráda, že Bill není pořád jen ten "hodný" kluk. Takže teď už si jen rok počkat, což nevím, jak vydržím.

Pokud jste se přes tento dlouhý text přelouskali, pak gratuluju. A nejspíš vám poslední odstavec musel připadat trochu nesrozumitelný, ale toť můj názor na poslední epizodu.

Alan Ball mluví (nejen) o 6. sérii

28. srpna 2012 v 16:17 | ejunka |  TB - News
Konec páté série znamená taky konec pro Alana Balla ve vedoucí pozici. Své žezlo teď předává svému následníkovi Marku Hudisovi, u výroby dalších dílů však bude dále stát. Sám se teď pro TVLine rozmluvil o tom, kudy se bude příběh dál ubírat a také o tom, čeho jsme vlastně v poslední epizodě byli svědky.

Takže... z Billa je teď bůh?
Nechci říkat, že je nebo není. Kdo vůbec může říct, co je zač Lilith? Je to stále Bill, jen trochu jiný.

Takže v něm ještě zbylo něco z Billa?
Je to Bill, ale je to změněný Bill. Není to úplně nová osobnost. Není to tak, že se mu smazaly všechny vzpomínky a on je teď jako novorozeně.

Může se vrátit zpět do formy starého Billa?
No, to je otázka. Bude zlý? Co vlastně chce? Co se chystá udělat? Bude schopný být opět starým Billem? To odhalí další série. Ve výsledku však teď bude nahánět mnohem větší hrůzu.

Jak jste naznačil na Comic-Conu, v této epizodě došlo k mnoha úmrtím - ne všechna byla navíc jednoznačná. Zemřela Luna?
To uvidíte sami. Neviděli jsme, že by umřela.

FanFiction Harry Potter part III

28. srpna 2012 v 16:09 | ejunka |  KNIHY
Milí návštěvníci blogu, nevím jestli někdo oceňuje mou snahu, když přidávám povídky, které mě zaujaly. Pokud ano, jsem ráda, že zde můžete třeba najít nejaké Harry Potter Fanfiction, které jste ještě nečetli. Jestliže, jste tak zapálení a závyslí na čtení povídek jako já, nepochybuji, že vám můj seznam přijde vhod. Pokud ne, budu si říkat, že to dělám aspoň pro sebe, abych měla přehled jaká dílka už prošla pod mýma očima. A minimálně dělám menší propagaci autorům povídek (jako vděk za skvělou práci, když už většinou nezanechávám komentáře).

Toto je už třetí článek s povídkami, které jsem přečetla, (asi vám musím připadat jako blázen, že jsem jich přečetla už tolik) ty zbylé najdete zde.

Jestli je tu nějaký stejný závislák jaké já jistě mé zapálení chápe. Když jsem se to snažila (ještě s jedním stejným šílencem do povídek jako já) kamarádce popsat, dali sme jí příklad. Kdybychom si měli vybrat mezi cigaretami a povídkami, cigarety by rozhodně letěli do kouta:)


Breaking Dawn Part 2 Official Trailer 2

27. srpna 2012 v 14:24 | ejunka |  Twilight Saga
Další trailer k druhé části Rozbřesku. Je v něm spoustu nových scén, které v prvním nebyli. Jsem docela zvědavá:)Jen mě trochu děsi ta závěrečná scéna traileru...Oni spolu v knize přece nebojovali, protože je Bella chránila všechny štítem. No uvidíme.


Sepernatural// Spoilery "Castiel a další návrat"

26. srpna 2012 v 21:34 | ejunka |  Supernatural - News
Po internetu koluje zpráva, že oba hlavní herci seriálu, Jared a Jensen, mají podepsanou smlouvu na natáčení až do 10. řady. Pokud bude tedy CW seriál obnovovat i nadále, obsazení už je jisté.

Pro mě rozhodně dobré zprávy. Podle některých není dobré seriály tak zbytečně natahovat. Ale 7. řada byla podle mě lepší než šestá a protože je tohle skvělí a hlavně můj oblíbený seriál já pro další řady rozhodně jsem. Toho, že by CW seriál neobnovila, se nebojím. Podle mě stále dobrou sledovanost:)

The Vampire Diaries Season 3 Bloopers

20. srpna 2012 v 15:27 | ejunka |  TVD - FanVideo
Zase jednou video s nepovedenými scénanami, tentokrát ze třetí řady. Vážně se u nich bavím:)


FanFiction Harry Potter part II

11. srpna 2012 v 17:34 | ejunka |  KNIHY
Další várka povídek, které jsem stihla za krátkou dobu přečíst. Jsou prázdniny a já vím, že bych možná mohla trávit čas něčím přínosnějšíl, ale nemůžu si pomoct. A jak lépe využít toho, že nemusí člověk brzo spát než čtením? I když to možná není uznávaná literatura, já autory FF povídek obdivuju a především jejich práci.

Za několiki málo dní jsem stihla přečíst hodně povídek. Tedy vlastně asi 6, ale všechno docela dlouhé kapitolovky.
Od autorky Alis na jejím blogu by-alis.blog.cz
Její styl psaní se mi hrozně líbí. Dokáže čtenáře udžet napjatého až do epilogu.
A protože jsem si ji za tu krátkou dobu co navštěvuju její blog vážně oblíbila doufám, že ji tahle malá reklama nevadí:)


Damien Rice - 9 Crimes

10. srpna 2012 v 19:36 | ejunka |  HUDBA
Na tuhle písničku jsem přišla díky jedné povídce. Autorka důrazně doporučovala ať si ji ke čtení pustíme neboť tu kapitolu u ní psala. A já rozhodně nelitu. Nejenom, že v oné kapitole ještě více prohloubila všechny emoce ale já tuhle krásnou a smutnou písničku budu s tou povídkou mít nejspíš už navždy spojenou. Jako spoustu jiných písniček s jinými povídkami:) Ale tahle je něčím vyjímečná. Nějak se od ní nemůžu odtrhnout:)