Září 2012

TVD// "Memorial" 4x02 Synops

30. září 2012 v 15:08 | ejunka |  TVD - popisy dílů
DO MĚSTA PŘICHÁZÍ NOVÉ NEBEZPEČÍ - Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Cizinec, Connor Jordan, přijíždí do města a začne šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou zpovídat. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když vidí April, dívku, kterou znávali, a která se zapisuje na Mystic Fallskou střední. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

Supernatural// hostující postavy

30. září 2012 v 15:05 | ejunka |  Supernatural - News
Fanoušci "SG-1": mohou jásat, protože jejich sci-fi femme fatale, Amanda Tapping (Sam Carter) se uvrtala do osmé řady duchařského seriálu Lovci duchů. Amanda bude hrát Naomi, podle výkonného producenta Jeremyho Carvera "tajemnou členku úplněnové skupiny andělů." Amanda se objeví prvně v sedmé epizodě osméřady "A Little Slice of Kevin" a bude se objevovat v průběhu celéřady až do konce sezóny. V osmé epizodě bude navíc hostovat i hvězda M.A.S.H.eMike Farrell (kpt. B.J. Hunnicut). Osmářada startuje 3. října.TVD// "Growing Pains" 4x01 Synops

25. září 2012 v 17:01 | ejunka |  TVD - popisy dílů

ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, která jí naháněla hrůzu, se stala skutečností - zemřela s upíří krví ve svém systému a teď musí projít hrozivou proměnou a stát se upírem ... nebo čelit jisté smrti. Stefan slíbí Eleně, že s Bonnie vyčerpají každou možnou cestu, jak ze situace ven. Damon je ale na Stefana naštvaný, že vůbec v první řadě nechal Elenu zemřít. Bonnie zaplatí strašnou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Ve výjimečném okamžiku soucitu je Rebekah hluboce dojata Stefanovou a Eleninou vzájemnou oddaností. Nakonec pastor Young a členové městské rady začnou shromažďovat upíry a jejich spojence, což vede k nečekané tragédii.

Supernatural season 8 promo video

8. září 2012 v 14:29 | ejunka |  Supernatural - News
Stejně jako se blíží premiéra Thve Vampire Diaries se blíží i Supernatural. A ti dokonce ještě dřív, už 3. října
A co sem vyposlouchala podle tohohle videa budou chtít zavřít bránu do pekla? Tak to bude zajímavá série.


The Vampire Diaries - Season 4 - Promo

7. září 2012 v 14:03 | ejunka |  TVD - Promo video
Juhůů, The Vampire Diaries už se pomalu blíží a mi první díl uvidíme 12.října. První epizoda nese název Growning Paints, ze které pochází většina záběrů v traileru. Rozhodně je na co se těšit, co říkáte?

Ale já bych měla několik připomínek, ve videu je řečeno, že vyzkouší každou možnost. Co tím jako chtějí říct, že Eleninu proměnu zvrátí? Tak to teda nee. Já vím, že v tomto žánru a seriálu je dovoleno téměř vše, ale zastavit proměnu v upíra? To už by bylo trochu moc, to by se mi nelíbilo.
V předchozích spoilerech jsme se také dočetli o novém záporákovi a mně něco říká, že to bude ten kněz, s kterým se baví šerifka. Ale ať už je to on či není, zatím mi moc sympatický nepřipadá.

CZ titulky se můžete podívat na edna.cz

Hobit: Kdy se dočkáme třetího dílu?

3. září 2012 v 19:59 | ejunka |  Pán prstenů&Hobit
To, že Peter Jackson chtěl vytvořit z Hobita trilogii, již víme. Nakonec se mu povedlo přemluvit Warnery, a tudíž dostaneme tři "hobití" filmy. S třetím dílem přichází také změna názvů. Prvnímu dílu bude název ponechán (An Unexpected Journery), ale dvojka už má jiný podtitul a to The Desolation of Smaug. Nový třetí díl získá knižní titul There and Back Again. A kdy se máme na třetí díl těšit?

Do Středozemě se naposledy vydáme 18. července 2014. Prozatím nevíme, co bude ve třetím dílu, ale podle spekulací se můžeme těšit na novou epickou bitvu!

True Blood: Šestá série bude zkrácená

3. září 2012 v 14:39 | ejunka |  TB - News
Tuto nemilou zprávu včera oznámil Alan Ball v rozhovoru pro TV Guide. Už během této série jste si určitě všimli, že Anně Paquin už vykukuje bříško, proto se s ní nemohly natáčet příliš divoké scény jako v předchozích sériích. Kvůli tomu se také natáčení seriálu přesouvá na leden, pročež se také natočí jen 10 epizod - souvisí to však podle Balla také s ekonomickými problémy. Více uvnitř.

Ball má navíc prý už v hlavě pár nápadů, jak by mohl seriál skončit, čímž samozřejmě netvrdí, že 6. řada bude poslední, ale kvůli zkrácenému počtu epizod se to bohužel ani nevylučuje. Jako první novinka v tomto měsíci to není příliš veselé, abychom na tom ale našli něco pozitivního, tak by snad menší počet dílů mohl zajistit, že se dějové linie 6. řady nebudou příliš větvit a rozehraje se pár centrálních příběhů.

Pro mě za mě ať je těch epizod třeba pět, hlavně ať seriál nekočí. Byla by to škoda. True blood je opravdu skvělí seriál. Podle mě je jen plus, že v 6. řade nebude tolik dějových linií, jako v předchozích sériích. Klidně ať se zaměří jen na Erica a Noru (doufám, že ta v další sérii taky bude), Pam a Taru, Sookie (ne, že bych ji milovala, ale přece jen je to hlavní postava, kterou vynechat nemůžou), na Bila a taky Jess. Ty ostatní klidně můžou vynechat:)

Práti z Karibiku: Prokletí Černé perly

3. září 2012 v 14:15 | ejunka |  Piráti z Karibiku
Jednoho večera připluje Černá perla do přístavu Port Royal, který nejprve totálně rozstřílí svými děly a následně unese guvernérovu dceru Elizabeth (Keira Knightley). Ta jim má pomoci zlomit prokletí, které se nad Černou perlou vznáší. Will Turner (Orlando Bloom), místní kovář a velmi dobrý šermíř, je však do Elizabeth, své kamarádky z dětství, zamilován a tak se rozhodne Perlu pronásledovat. Pravděpodobně by ji nikdy nenašel, kdyby čirou náhodou nepotkal kapitána Jacka Sparrowa. Jack Sparrow (Johny Depp) jako jediný ví, jak Perlu najít a jako její bývalý kapitán má se svým samozvaným nástupcem rovněž nevyřízené účty. Tak naše karibské dobrodružství samozřejmě teprve začíná.

Film byl natočený v roce 2003.
Originální název: Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Moje hodnocení na csfd.cz *****TVD// Spoiler od Daniela Gillese

2. září 2012 v 17:36 | ejunka |  TVD - News
Daniel Gillies, tedy představitel Původního upíra Elijaha prozradil několik informací ohledně jeho role ve 4. sérii!
"Elijah bude zpět a jakou roli od něj budeme očekávat? Myslím, že Elijah vnese pořádek. Vždy, když se vrátí, tak to udělá. Je něco jako stabilizátor. Vždycky se snaží docílit rovnováhy. Myslím, že je jediný, kdo může nějak omezit jeho bratra. Je jediný s důstojností. Snaží se získat strategickou cestu ven z Mystic Falls a najít nějaké jiné útočiště pro jejich rodinu. Neříkám, že je to přesně to, co udělá, jen říkám, že je toho schopný. Myslím, že kdyby rodina poslouchala Elijaha, mohli být na výborném místě, kde by zaujaly své pozice v tomto světě, který je chce všechny pryč"

Dr. House

2. září 2012 v 14:09 | ejunka |  Další seriály
Hlavní postava Gregory House (Hugh Laurie) je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť
zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3
výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové (Jennifer Morrison), neurologa Erica Foremana (Omar Epps) a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer).

Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson (Robert Sean Leonard), který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová (Lisa Edelstein), se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.

Dr. House je o holi chodící doktor, který nesnáší pláště. Prodělal svalovou mrtvici, po které prožívá nesnesitelné bolesti. Velice často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj vytvořil závislost. Používá často nevybíravé a ne příliš standardní metody a často se v diagnóze mýlí.

Jeho omyly ale nemají fatální důsledek a většinou vedou k pozdějšímu úplnému vyléčení. Seriál je doplněn i řadou příběhů postav, které v něm hrají.

Supernatural - Anthem of the Angels

2. září 2012 v 12:18 | ejunka |  Supernatural - Videos
Další fan video s Deanem a Cassem. Se scénami ze 4. a 5. série. Mých nejoblíbenějších mimochodem:) A teď tak přemýšlím, jestli už jsem ho sem na blog už nedávala, přece jen zhlédla jsem už tolik videjí, že v tom pomalu ztrácím přehled.


Alan Ball mluví (nejen) o 6. sérii

1. září 2012 v 17:09 | ejunka |  TB - News
Konec páté série znamená taky konec pro Alana Balla ve vedoucí pozici. Své žezlo teď předává svému následníkovi Marku Hudisovi, u výroby dalších dílů však bude dále stát. Sám se teď pro TVLine rozmluvil o tom, kudy se bude příběh dál ubírat a také o tom, čeho jsme vlastně v poslední epizodě byli svědky.

Takže... z Billa je teď bůh?
Nechci říkat, že je nebo není. Kdo vůbec může říct, co je zač Lilith? Je to stále Bill, jen trochu jiný.

Takže v něm ještě zbylo něco z Billa?
Je to Bill, ale je to změněný Bill. Není to úplně nová osobnost. Není to tak, že se mu smazaly všechny vzpomínky a on je teď jako novorozeně.

Může se vrátit zpět do formy starého Billa?
No, to je otázka. Bude zlý? Co vlastně chce? Co se chystá udělat? Bude schopný být opět starým Billem? To odhalí další série. Ve výsledku však teď bude nahánět mnohem větší hrůzu.