Co se jinam nevešlo

Amanda Tapping: Příručka přežití

22. října 2012 v 20:09 | ejunka
Amanda Tapping radí jak přežít když se setkáte s mimozemšťany v několika užitečných radách:)

Podívejte se na něj s českými titulky na edna.cz

Trochu chybné údaje na mapě v seriálu Stargate

3. července 2012 v 19:58 | ejunka
Začali prázdniny a člověk teď má mnoho volného času. Chudí studenti jistě znají. Proto se teď dívám na seriál Stargate SG-1 pod českým názvem ho znáte jako Hvězdná brána. Dobrá seriál, vážně. V jednom díle, první série, který byl mimochodem, natočený někdy v roce 2000 jsem si všimla, že Američani mají docela zastaralou Evropy. Musela jsem to prostě vyfotit a ukázat vám to.

↓↓ Kliknutím se obrázek zvětší ↓↓
imagebam.com

David Rath na MS 2012 USA - FINSKO

20. května 2012 v 18:27 | ejunka
Škoda toho včerejšího zápasu se Slovenskem. Mohli jsme hrát o zlato. Ale co už, bronz je taky fajn, je to taky medaile a řekla bych, že zasloužená. Konec konců porazili jsme oba domácí týmy, Švédy i Finy.
Takže DĚKUJEME!!!

ČEŠI DO TOHO

18. května 2012 v 13:09 | ejunka
Dokoukala jsem zápas mezi Českem a Švédskem a ještě hodnou chvíli jsem se usmívala jak měsíček na hnoji. Po tom co jsme předváděli v prvních zápasech, tohle byl skvělí výkon. Chvílemi jsem i zapomínala dýchat, hlavně když se hrálo na naší třetině. Ale kluci to zvládli senzačně. Michálkův gól 25 sekund před koncem, no klobouk dolů. Určitě náš nejlepší zápas zatím na mistrovství. Snad to tak půjde i dál.

A v sobotu to bude docela zajímavé, Češi vs. Slováci. Říkám si, ať vyhraje ten lepší… snad ti lepší budeme my. Ne, že bych to Slovákům nepřála, já jim to přeju. Přece jenom letos hrají fakt dobře a včera to dokázali, když porazili Kanadu.
Ale já ve fandění neznám přítele. Prostě ČEŠI DO TOHO!!!

Hlášky slovenských komentátorů

16. května 2012 v 17:51 | ejunka
Ano mohli jste to už vidět na FB, ale já si to nemohla odpustit a nedat to sem:) Ty hlášky fakt nemají chybu.. Tak si říkám, že snad začnu hokej sledovat na slovákoch.

Nejlepší smích

19. února 2012 v 19:07 | ejunka
Video, které jsme sledovali na parxi, celá třída vychlámaná :-D Tak se s vámi chci podělit.
Ten děda a černoch jsou nejlepší :-D

Dirt Devil-The Exorcist

5. června 2011 v 3:02 | inanimate
Jedna taková pěkná reklama, co jsem v poslední době viděla, tak asi má nejoblíbenější, jen škoda že se neobjevuje i v Česku, no možná ještě že tak, neboť by to ni naši umělci zcela pomrvili :)

Teorie inteligence

3. února 2011 v 21:39 | ejunka
teorie inteligence

Kdo je kdo:-D

4. listopadu 2010 v 17:39 | ejunka
Kdo je kdo??
-Skaut :dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa, oblečeného jako dítě.
-Farář: člověk, kterého všichni lidé oslovují otče, jenom jeho vlastní děti mu říkají strejdo.
-Meteorolog: expert, který dokáže přesně vysvětlit, proč se mu včerejší předpověď nepotvrdila.
-Kamarád/ka:osoba opačného pohlaví, která má něco, co způsobuje, že se s ní/m nechceš vyspat.
-Pesimista: optimista s bohatými zkušenostmi.
-Informatik: odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí.
-Intelektuál:člověk, který dokáže více než dvě hodiny myslet na něco jiného, než na sex.
-Hardware: je ta část počítače, do kterého můžete kopnout, když přestane fungovat software.

Halloween (31.říjen)

30. října 2010 v 15:39 | ejunka
Halloween se slaví 31. října. Tento svátek má kořenu už v tradicích Keltů. Ti se v tento loučili s létem a slavily příchod nového roku. Noc, která lámala říjen a listopad nese název Samhain podle keltského boha mrtvých.
h2

10 nejlepších míst kam schovat tahák

9. října 2010 v 16:09 | ejunka
1. Tahák na písemce
Jeden z nejlepších, avšak málo používaných způsobů. Podmínkou je, že si na písemku máte vzít svůj papír. Připravte si předem dvojlist A5/A4. Na strany 1 a 2 budete psát odpovědi, a straně 3 dole bude tahák (tužkou - ideální je to na zažloutlém papíru, nejde to z dálky moc vidět). Dole dvojlist ve hřbetu trochu natrhněte, abyste mohli snáz obracet spodek 1. strany a vidět tak na tahák. Těsně před odevzdáním ale nesmíte zapomenout odtrhnout druhý list!

2. Kapesník
Tento trik vyžaduje určitou zručnost. Tahák napíšete na rožek papírového kapesníku a předstíráte rýmu. Kdyby na to kantor přišel, klidně ten roh ukousněte a polkněte, nic by se vám nemělo stát.

3. Speciální místa
Čím netradičnější místo, tím menší pravděpodobnost nálezu. Co takhle sádra, na které máte tahák schovaný mezi podpisy spolužáků?

Dvojčata, ale jiný otec

30. září 2010 v 18:29 | ejunka
Dneska v informatice sme dělali nejakou kravinu v excelu. Samozřejmě, že sem to nedělala a dostala za 5, ale to je vedlejší:-D Když sem dělala co sem neměla tak sem našla tohle. Je to celkem zajímavý článek o tom že se vám můžou narodit dvojčata, ale každé mít jiného taťku. Jedno třeba černouška a druhé bílé. No šak si to přečtěte sami:-)

Jak můžou mít dvojčata každé jiného otce

Ještě před takovými dvaceti lety bylo výjimečné mít v rodině dvojčata. To se však změnilo. Díky umělému oplodnění, nebo např. antikoncepci se dvojčat rodí víc a víc. Jsou to však dvojčata dvouvaječná. Ta jednovaječná, která jsou si podobná jako vejce vejci, vznikají totiž pouze přirozenou cestou. K zázraku přírody se dá přirovnat jev, kdy se matce narodí dvojčata a každé má jiného otce. Jak je to možné?

Tato dvojčata mají zjevně každé jiného otce

Nejšílenější tetování v Londýně

29. září 2010 v 16:19 | ejunka

Majitelé nejšílenějších tetování na světě se sjeli do Londýna


Na dvacet tisíc nadšenců do tetování se sešlo začátkem týdne v Londýně, aby společně mohli obdivovat práci nejlepších tatérů světa. Zároveň bylo i možné si nechat nějakým obrázkem tělo vyzdobit přímo na místě. Na některých z návštěvníků by se však kousek kůže, který ještě nepoznal tetovací jehlu, hledal jen velice těžko.

Nahá ženská těla byla k vidění na kůži jedné z odvážných dívek.

Čuprbabča: Nejvíc potetovaná babička na světě!

28. září 2010 v 16:29 | ejunka
V roce 2000 byla zapsána do Guinessovy knihy rekordů jako nejvíce potetovaná "babička" a prá je na to hrdá. Když jí bylo 49 nechala se poprvé tetovat a od té doby v tom jede...
Její nejoblíbenější tetování jsou prý tygříci, které má na břiše. 
Motivy na těle této dámy jsou různé ale převážne kytky. 
Důchodkyně utopila v inkoustu celých 20 000 liber, což je na koruny 588 000 tisíc. No jo o něčem takovém čeští důchodci můžou jenom snít...

tygři na břiše
 
 

Reklama