Další seriály

Radek Zelenka Best Of (CZ titulky)

5. října 2012 v 14:39 | ejunka
Nejlepší hlášky ze seriálu Stargate Atlantis. V tomhle americkém seriálu hraje český herec, který občas něco plácne česky:-D A podle komentářů na youtube se američanům čeština líbí :-D No jen posuďte sami.

Dr. House

2. září 2012 v 14:09 | ejunka
Hlavní postava Gregory House (Hugh Laurie) je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť
zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3
výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové (Jennifer Morrison), neurologa Erica Foremana (Omar Epps) a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer).

Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson (Robert Sean Leonard), který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová (Lisa Edelstein), se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.

Dr. House je o holi chodící doktor, který nesnáší pláště. Prodělal svalovou mrtvici, po které prožívá nesnesitelné bolesti. Velice často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj vytvořil závislost. Používá často nevybíravé a ne příliš standardní metody a často se v diagnóze mýlí.

Jeho omyly ale nemají fatální důsledek a většinou vedou k pozdějšímu úplnému vyléčení. Seriál je doplněn i řadou příběhů postav, které v něm hrají.

The Secret Circle

31. srpna 2012 v 14:10 | ejunka
Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.
Seriál běžel na stanici CW (The Vampire Diaries, Supernatural). Bohužel druhé série se už nedočkáme neboť CW tento seriál už pro 2. sérii neobnovila. Škoda, poslední díly byli napínavé a druhá série by jistě stála zato.

Misfits

17. června 2011 v 16:39 | ejunka
Narazila jsem na jeden naprosto úžasný seriál jménem Misfits. Řekněme, že to je taková lepší britská verze Heroes. Je to něco naprosto jiného, originálního. Na rozdíl od Heroes je tu normální parta huberťáků, kteří se sešli na veřejných pracích. Každá postava má svůj vlastní příběh, každý z nich je úplně jiný. Pro mě další skvělí seriál, na který se v nejbližší době ráda kouknu znovu.
Zatím jsou bohužel natočené jenom dvě série, ale letos v listopadu má vyjít třetí. Jen škoda, že má jedna série jen 6 dílů.

Fanvideo k Misfits

Robin Hood 2006

14. března 2011 v 18:19 | ejunka
Tady je ten můj slibovaný trailer a popis k seriálu Robin Hood.I když je asi zbytečný. Každý z vás nejspíš zná příběh o Robinu Hoodovi, který bohatým bral a chudým dával. Ať už v akémkoliv podání.


True Calling (Volání mrtvých)

4. října 2010 v 19:29 | ejunka
O co v seriálu jde? Tru Davis právě vyšla střední školu. Nedostala se na medicínu a tak vzala práci v márnici, aby získala zkušenosti. Jenže čas od času ji nějaký nebožtík požádá o pomoc a jí se vrátí den. Tru ho musí, zachránit před smrtí j
inak se jí den bude pořád opakovat, dokud se jí to nepodaří. O tomhle je celá první série. V té druhé, se objeví Jack Harper, který Tru hodně znepříjemňuje její práci. On totiž mrtvé nezachraňuje, ale naopak má zajistit aby zemřeli.
Seriál má bohužel jen dvě série. Ta druhá má navíc jen šest epizod a končí to hodně otevřeně.
Já ho poprvé viděla, když ho vysílali slováci. Jinak sem četla na netu, že ho mají vysílat na prima cool od 9. října. To má jít pilotní díl, ale nevím v kolik hodin. Takže to musím sledovat. Tenhle seriál si totiž nesmím nechat ujít.

Full Blown Rose - Somebody Help Me
(omlouvám se za kvalitu videa, lepší sem nenašla)

Gossip Girl

28. září 2010 v 13:18 | ejunka
Seriál Gossip Girl u nás pod názvem Super drbna vypráví o životě New Yorské smetánky, ale také "obyčejných" lidí, kteří nemají na kostýmky od Prady či brýle od Chanelu.
Hlavními postavy jsou Serena van derWoodsen, Blair Waldorf, Jenny Humprey, Dan Humprey, Nate Archibald a Chuck Bass.


 
 

Reklama