fashion

Hair Tutorial - Quick Pin Curls

26. června 2012 v 21:59 | ejunka
Docela jednoduchý návod na pěkný účes, ke terému potřebujete jen pinetky.

Peněženky

25. ledna 2012 v 15:29 | ejunka
Mám dilema. Už dlouho chci peněženku ale nevím kterou. Buď si vezmu tuhle šedo-sříbrnou z aukra za 399kč nebo červenou z Avonu 289kč. Šedá má lepší vnitřek ale zase je draší. Ta červená je sice srdíčková, to by mi nevadilo, ale ve vnitřku je zase menší, má míň přihrádek. Tak já nevím:-(

Mikiny

19. ledna 2011 v 20:49 | ejunka
Mikiny jsou hodně oblíbené, hlavně v zimě. Jejich využití je hodně pestré, taky proto jsou možná tak oblíbené. Snadno s nimi vytvoříte pohodlný outfit na celý.

Módní návrháři nám dávají možnost nosit hodně originální a stylové mikiny. Moderní jsou hlavně mikiny s kapucí.

Dámské mikiny s kapucí
Podle internetu se mikinám přes hlavu říká taky klokanky.
Upravují se střihy a do popředí se teď dostávají výraznější motivy a barvy. Jako třeba proužky, puntíky, mašličky nebo kytičky. Ale platí pravidlo, všeho moc škodí. Takže takovéto mikiny je dobré kombinovat třeba s klasickými džínami a converskami.
2
1

želatina na černé tečky

9. ledna 2011 v 16:39 | ejunka
Občas jen tak zabrouzdám na internetu a hledám různé masky na obličej. Většinou nacházím pořád to samé: banán, citron, grep, med a okurek.
Na jednom blogu jsem ale našla video z youtube, kde jedna slečna pužívá masku na kterou je potřeba jenom žetalina a mléko.
Celkem mě to zaujalo a tak sem zkusila. V komentářích je napsané, že to hrozně smrdí. Sice to smrdělo, ale dá se to přežít.

Tetování part III. (Rizika a Péče)

6. ledna 2011 v 15:15 | ejunka
Rizika tetování
Tetování sebou přináší i různá rizika. Např. infekce, alergie nebo různé nemoci jako třeba žloutenka nebo AIDS. Těmto rizikům se předchází používáním rukavic a sterilních jehel.

Nemoci
Toto riziko je největší ve vězení, hlavně protože zde není dodržovaná speciální hygiena. Častý je přenos AIDS a hepatitidy.
V tetovacích salonech se ale nástroje sterilizují a používají se jednorázové jehly. Tím se riziko hodně snižuje.
Tohle všechno je ale logické. A myslím, že pokud už by se někdo chtěl tetovat, tak v seriózním salonu, kde se něco takového nemůže stát.

Tetování part II. (druhy)

6. ledna 2011 v 15:00 | ejunka
Mám tu pokračování článku: Tetování part I. (historie) Tentokrát píšu jaké vůbec máme druhy tetování.

Stálé tetování
Permanentní tetování je nejběžnější. Tetování je určitým vyjádřením vlastní individuality a proto je důležité si dobře rozmyslet, co si chceme nechat vytetovat.
Nejčastějším místem pro tetování u holek je lopatka, okolí pupíku a bedra. Muži a chlapci se nejčastěji zase nechávají tetovat na ramena nebo záda. Bolest při proceduře vnímá každý jinak. Nejvíc však bolí tetování na vnitřní části paží, stehen, krku nebo prstech.

Tetování part I. (historie)

5. ledna 2011 v 13:49 | ejunka
Rozhodla jsem napsat něco o tetování. Nejenom protože se mi líbí. Ale taky, že je v dnešní době hodně oblíbené. V tomto článku najdete coto vlastně tetování je a jeho historii. A v nejbližší době přidám i druhy tetování.
Co to vlastně je tetování?
Je to jedna z forem zkrášlování těla. Tetování je vlastně druh kresby, při které jsou pomocí jehly částečky inkoustu nanášené pod kůži člověka. Odborně se tomu říká tzv. mikro-pigmentová implantace.

Fashinon co se mi líbí

4. ledna 2011 v 18:39 | ejunka
Už je po Vánocích a všude začínají výprodeje. Tak na internetu sleduju obchody kde mají co pěkného:-) Vždycky totiž jedíme nakupovat v lednu když jsou akce.
A co bych si tak představovala, že si koupím? Nějaké úzké rifle do kozaček, pár triček, možná nějakou mikinu. A hlavně co chci jsou kotníkové kozačky. Kožené na malinkém podpadku. Nějaké kovbojky.

A teď pár hadříků, které se mi na netu líbily.

šaty z New Yorkeru

Kozačky a kabelky

3. října 2010 v 13:49 | ejunka
Mám tu pro vás ještě troje botky a pár kabelek, které mi padly do oka.

Kenvelo podzim 2010

3. října 2010 v 0:28 | ejunka
No a teď ještě pár hadříků z kenvela. Mám z tama mnohem víc věcí než z new yorkeru. Hlavně proto že v kenvelu mívají lepší akce. Třeba naposledy, když ste mělí nákup za 3000 platily ste jenom 1500. A teď je tam zase nějaká akce. Na novou kolekci zase až 50% sleva. Myslím, že se tam brzo vypravím:-) Přece jenom budu mít ty narozky.

První sem dám věc, která mi padla do oka úplně jako první. Je to tahle šílená, chlupatá vesta.
kenvelo

NewYorker podzim 2010

2. října 2010 v 23:59 | ejunka
Na oficiálních stránkách tohoto obchodu s oblečením sem objevila novou kolekni na podzim 2010. No a protožev New Yorkeru občas nakupuju, tak to sem šupnu.
Tahle první kolekce se mi líbí asi nejvíc.
new

Emo a scene styl

25. září 2010 v 16:46

Emo a scene styl - účesy a móda - rozdíly

EMO móda a účesy:
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání "tvrdý styl a jemný styl"
"Tvrdý" vychází z "Indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na "Indie rock" a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel. Vlasy mají víceméně stejné jako u "jemného stylu" ale ne tolik upravené.
"Jemný" populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy, obarvenými tmavě (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy s barevnými melíry). Vlasy silně natupírované s patkou nebo ofinou která jim zakryje polovinu obličeje či oči jsou typickým znakem. Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů a tmavý make-up s výrazným líčením tj.: černé linky a barevné stíny mnohdy taženy až k obočí (u žen i mužů.). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují. Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky, skate boty nebo lehké plátěné "Vans". Ženy nosí také upnuté kalhoty, výrazné sukně, dlouhá trička. Doplňky jako náramky, náušnice, prsteny, sponky, čelenky, mašle… jsou výrazné, velké a barevné.


emo
emo

permanentní narovnání vlasů

25. září 2010 v 13:29 | ejunka
Včera sme s kámoškou bavili o prodlužování vlasů a když sem to pak hledala na netu narazila sem na tohle. Né, že bych o tom už dřív neslyšela, ale moc sem tomu nevěřila. Ale teď když sem si přečetla pár diskuzí tak si říkám, že bych do toho i šla. Pak sem našla ještě Brazilský keratin, ten je ale už o něco dražší a narozdíl o tohoto se prý postupně vymývá.

permanentní narovnání vlasů:
Jde o chemický proces, který se provádí jedině v kadeřnických salonech a pod dohledem odborníka. Při tomto procesu dochází k zásahu do struktury vlasu. Největší výhodou chemického narovnání vlasů oproti domácímu žehlení je odolnost a trvanlivost účesu. Ten drží i ve vlhkém počasí a dokonce odolává i při mytí vlasů. Návštěvu salonu je nutno opakovat vždy po dvou až čtyřech měsících. Nevýhodou je vyšší cena. Zatímco základní, ale přesto kvalitní žehličku pořídíte v rozmezí již 800-1500 korun a tato vám vydrží několik let, cena chemického narovnání se v závislosti na salonu a druhu kosmetiky pohybuje mezi 1000-5000 korun.

před průběh PO

pár obrázků fashion

18. září 2010 v 22:02 | ejunka

Rozhodla sem se dát pár obrázků na téma fashion. Na deviantart sem jich našla hodně, ale tyhle mě zaujaly asi nejvíc. Tak snad se budou líbit i vám.

1

Korzet a jeho historie

17. září 2010 v 13:03

KORZET a jeho historie

Proč právě korzet?
Myslím, že korzet má velké kouzlo. Erotický náboj. Smyslný a zároveň děsivý úkol, redukci ženské postavy, extrémní vliv na tvar ženských křivek. Drtí svoji silou jejich pas, povznáší a dává důraz ženským prsům. Žena trpí a zároveň se stává krásnou. Žena získává neobyčejnou vizuální sílu a v člověku probouzí pocit podřízenosti. Stává se otrokyní korzetu a otrokářkou našich nízkých pudů. Korzet je černá magie módy. Oslňuje, podmaňuje a vzrušuje. Proto jsem se rozhodl zpracovat právě tento článek a přidat několik zajímavých fotografií. 
Co je to korzet?
Korzet je součást oděvu, která má za úkol tvarovat ženské torzo, zvýraznit ženské křivky, "extrémně" redukovat pas a zploštit či zvednout prsa.
korzet2

 
 

Reklama