TVD - O seriálu

TVD// 4x07 Co si myslím já

30. listopadu 2012 v 16:09 | ejunka
Rozhodla jsem se přidávat názory k jednotlivým epizodám v samostatném čánku a ne jako doplněk k videjím a promům.
Napište mi co si o dnešním díle myslíte vy? Taky jste tak mírně zmatení jako já?
Po zhlédnutí dnešního dílu jsem poněkud zmatená. Co si o tom mám jako myslet??
Jako Delena fanoušek se mi události sedmého dílu víc než líbily, byla jsem nadšená, že ti dva spolu konečně "skončili". Na druhou stranu zjištění Caroline bylo trochu šokující. Elena má pouto s Damonem a já si říkám, co to pro jejich vztah znamená…? Jasně dokud bude Elena upír tak si nedokáže pomoct a bude dál zamilovaná do Damona, ale co když se jim podaří najít lék a z ní, nedej bože z Damona byl opět člověk? Pouto zmizí a zase se vrátíme na začátek, kdy byl Damon pouze dobrý přítel, ale láska bude pro Elenu vždy Stefan? Nebo to, že tohle pouto vůbec vzniklo, znamená, že jsou si ti dva souzeni? Nebo je to způsob jak ty dva dát dohromady neboť za normálních okolností by spolu nikdy být nemohli? Opravdu nevím, jsem rozpolcená:D
Co se týče Caroline a Klause tak ti se mi v dnešním díle taky líbili. Jak Klaus Car škádlil bylo pěkné, stejně jako polemizování nad otázku "chtěl jsi být někdy zase člověk?"
Za to Jeremymu jak se zdá se moc nedaří. Začíná se měnit v lovce a nemyslím si, že nějak pomůže odstěhování Eleny a přistěhování Matta. Už ho nejspíš do zabíjení upírů nebude muset nikdo nutit.
Nový profesor má, jak se zdá prsty v mnohem větších věcech než jenom v hledání lovců. Proč chce osvobodit hybridy od Klausova pouta, by mě vážně zajímalo. A ve všem musí být háček zvaný čarodějka a navíc ještě to musí být Benettová.
Hm…pauza za tenhle díl fakt stála, teď si počat týden na další díl a na další překvápka. Jsem zvědavá co si ještě vymyslí.
Určitě jsem na něco zapomněla, protože celý díl jsem věnovala pozornost hlavně Eleně a Damonovi. Tak dlouho očekávaný okamžik a ještě mi ho musí zkazit..

TVD// 2x22 a úvaha o 3.sériii

14. května 2011 v 21:49 | ejunka
Moje představy o posledním dílu byly asi trochu jiné, ale i přesto se mi líbil. Takhle by to mělo končit. Nebylo to nic strhujícího, žádné velké drama, žádná velká překvapení. Spíš jak říkali spoilery, trochu naznačit kolem čeho se bude motat třetí série. Nabudit diváka na pokračování. A to tenhle díl podle mě rozhodně udělal. Mám o čem přemýšlet.
Klaus a jeho rodina, kterou si evidentně vozí sebou po světě ve velké krabici. A koneckonců je to pochopitelné. Nebude přece riskovat, že je někdo náhodou objeví. Vozit je u sebe a mít je pod dohledem je asi nejbezpečnější a nejlogičtější.
Stefan, který zabil člověka a přidá se ke Klausovi, jen aby zachránil svého bratra. Tady se můžeme jen dohadovat, jestli ho ovládne touha po krvi nebo jestli to jen předstíral. Přece jen už nějakou dobu lidskou krev pije a pomalu zvyšoval dávky.
Pak Jeremy a jeho zmrtvýchvstání. Tady si musím klást otázku "Proč vidí mrtvé holky, s kterýma chodil? Nebo vidí mrtvé upíry?". Jestli vidí duchy mrtvých ať už z jakéhokoli důvodu je tu šance že se ve třetí sérii objeví i Jenna.
Jestli Stefan odejde s Kalusem, dostane třeba víc prostoru vztah Eleny a Damona. Přece jen ho Elena políbila. A tak docela si nemyslím, že to bylo jen kvůli tomu, že umíral. Vyznal jí (zase) lásku a tentokrát si to bude Elena pamatovat. Na tohle jsem docela zvědavá.
Ještě je tu taky Katherine. Na začátku série to byla mrcha, hrála si se všemi jako kočka s myší. Ale teď? Měla možnost utéct i přesto ale přinesla Damonovi lék. Z flashbecků jsme se dozvěděli trochu málo o tom jaká byla Kath než se z ní stal upír. Myslím tu scénu z dílu, kde se poprvé objevil Klaus. Kdy se s Elahjem baví o lásce. Možná je to jen mé zdání nebo možná má Katherina i svou lepší stránku.

TVD// "Tajemství" ze seriálu

18. února 2011 v 17:59 | ejunka
avatar
Samolepku největšího nerváka na place si vysloužil Ian. "Když stojím před kamerou, jsem děsně nervózní a potí se mi ruce. Kvůli trémě jsem taky nedostal roli smrtelníka Jasona Stackhause v seriálu 'True Blood'!"

Nina a její televizní brácha Steven R. McQueen (22) jsou staří kámoši. Před rokem se potkali na castingu k filmu "Percy Jackson: Zloděj blesku"! Ani jeden z nich tenkrát neuspěl!

Věř nebo ne, ale hlavní hvězdou "Upířích deníků" nemusela být Nina! Při castingu byla nemocná a producenty svým výkonem moc nepřesvědčila. Ale nevzdala to! Producentům poslala video, na které nahrála scény ze hřbitova, kde Elena mluví s vránami, a tím jim doslova vytřela zrak!

TVD// Trailer CZ subtitles

30. ledna 2011 v 16:03 | ejunka
Tailer k první sérii The Vampire Diaries.

20 nejvíce krásných tváří roku 2010

12. ledna 2011 v 20:44 | ejunka
8.1.2011 byl vypuštěn na internet seznam 20 nejvíce krásných tváří roku 2010. Nina je na skvělém prvním místně:-)

1. Nina Dobrev
2. Megan Fox
3. Emma Watson

Hlášky ze seriálu 01

18. listopadu 2010 v 20:04 | ejunka
Elena: Zastav to auto.
Damon: Oh, byla s tebou mnohem větší sranda, když jsi spala.

Elena Gilbertová: Proč jsi mě vůbec vzal s sebou?
Damon Salvatore: No, nejsi ta nejhorší společnost na světě, Eleno. Měla by sis o sobě trochu zvednout mínění.
Elena Gilbertová: Skutečně?
Damon Salvatore: Byla jsi tam na té cestě jako nějaká panna v nesnázích. A věděl jsem, že to vytočí Stefana. A... Nejsi ta nejhorší společnost, Eleno.
d

The Vampire Diaries - info

16. listopadu 2010 v 16:29 | ejunka
Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáctiletý bratr Jeremy se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny, která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
vampire diaries
 
 

Reklama